Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Vélemény?

Mit csináljak? Vélemény?

Figyelt kérdés

Esküvőre meghívnátok a nagymamátok testvérét, akivel csak annyi kapcsolatot tartotok, hogy ünnepekkor, meg szülinap névnap felkoszontitek?


Aztán én még attól is tartok mivel 65 év felett vannak bőven nehogy valami bajuk legyen...a házaspár női tagja így is beteges..


2020. jún. 16. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha születésnapján, névnapján megköszöntöd, akkor évente többször is találkoztok. Igen, ebben az esetben okvetlenül meghívnám őket.

Betegesek, járványveszély.... nos erre azt mondom: döntsék el ők! Ha meghívod, nekik jogukban áll úgy dönteni, hogy az előbbi okok miatt mégsem mennek el.

2020. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akit fel szoktam köszönteni, azt meghívnám, igen.
2020. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meghívnám, és majd ők eldöntik, hogy elmennek-e az esküvőre.
2020. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, hogy meghívnám! Ennyi rokoni kapcsolattartás elegendő alapot ad a meghívásra.
2020. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg, persze, a betegség miatt ne aggódj, ezek a kedves idős hölgyek strapabíróbbak, mint mi, és legalább nézelődik, társaságban van.
2020. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Puffinlekvár válasza:
Random fb ismerőseimet is felköszöntöm, az is felköszöntés,ha azt mondod, boldog szülinapot! A pár döntse el,meghívja-e, most megértem,hogy az is plusz pénz, kaja, stb,lehet nem is állnak úgy anyagilag,hogy ajándékot tudjanak adni, és nekik is kellemetlen emiatt.
2020. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!