Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom ,mit tegyek?

Nem bírom ,mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok ... Fél éve együtt vagyok egy fiúval aki azóta is adja be a jelentkezést minden féle fajta gyárba sehova nem veszik fel . A szüleim felhozzak folyton hogy nincs munkája.. van nekik ehez közük? Igazuk van hogy bele szólnak? Komolyan gondoljuk a jövőnket de össze költözni nem szeretnénk még!

2020. jún. 13. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ne is akarj még összeköltözni senkivel, mert kiskorú vagy. Miért nem veszik fel egy gyárba se? Hány éves? Egyáltalán miért csak a gyár az opció? Mit csinál, mi a végzettsége, mik a tervei? Mik a te terveid? Még elég fiatalka vagy és a szerelem elveheti kicsit a józan az eszed, a szüleid gondolom ezért aggódnak, nehogy elsiesd a dolgokat. És igen beleszólhatnak, a gyerekük vagy, aki ráadásul meg gondolom iskolába jár. Sokat úgysem tudnak tenni, de a véleményüket elmondhatják a pasidról. És tényleg nem tudom milyen pasi lehet az, akit egy gyárba se vesznek fel a szalag mellé. Ha egyáltalán tényleg jelentkezik...
2020. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos erre nem lehet egyértelmű választ adni.

Nyilván nem tetszik nekik, hogy munkanélküli, nekem sem tetszene bár az tényleg becsülendő, ha próbálkozik.

Viszont ha nem sikerül neki még oda sem bekerülni az sajnos sokat elmond az intelligenciájáról bármilyen csúnyán is hangzik így nyersen leírva.

Nem várom el, hogy a gyermekem párja diplomás legyen vagy gazdag. De az, hogy legyen legalább egy tisztséges szakmája azért az szerintem a mai világban fontos.

2020. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha valaki nem kerül he sorra, az azért van mert nem sikerült neki a teszt. Nyilván ha egy helyre nem veszik fel sok oka lehet, de ha sehova akkor itt lesz a bökkenő. Ez a teszt kb. Alapvető szövegertesben és matematikában merül ki (szó szerint általános iskola)ha ez sem sikerül neki, akkor én sem szeretném a gyerekem melett tudni.
2020. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Érettségi plusz 3 osztály! Jelentkezik de nem értesítik egyedül a trenkvaldertől hivták meg az Electrolux hogy fel irtak teszt irasra de a virus miatt nincs tesztiras . Azért gyár a cél mert ahol lakik oda bejárnak a gyári buszok és neki a vonat plusz busz költséget is fizetni kellene ha olyan helyre menne dolgozni ahonnan nem jön ide ki busz
2020. jún. 13. 19:18
 5/14 Savlekotő ***** válasza:
8%
Kifogás,ha lenne munkája más lenne terítéken,17 évesen nem lesz senki önellátó csak ritkán--
2020. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

3 osztály? Ez pontosan mit takar?

Ha jól értelmezem nem befejezett végzettség vagyis nem végzettség! Felesleges hozzátenni mert nem számít.

Vonattal is lehet járni, a munkahelyek döntő többsége támogatja a bejárást.

2020. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
65%
Már miért ne lehetne 17 évesen bárki is önálló? Aki 17 évesen a szakmunkásképzőt végzi el, és nem tanul tovább, az mit gondoltok, mit csinál? Pihen egy évig, vagy mit?
2020. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
56%

"Ha jól értelmezem nem befejezett végzettség vagyis nem végzettség!"


Nem jól értelmezed. Szakmunkás végzettség esetén un. dolgozók gimnáziuma csak három év, mert a szakmunkásképzőt beszámítják egy évnek. De hát miért pont ezt tudnád jól...

2020. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha a kollégiumot bírtam pedig nem volt könnyű akkor miért ne bírnám? Abszolút önellátónak gondolom magam , főzni/sütni tudok takarítani mosni nem nagy dolog..
2020. jún. 13. 19:28
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
8.as ha így lenne akkor lenne egy szakmája is amit a kérdező nem említett. Akkor pl. Asztalos lenne +egy érettségi
2020. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!