Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos az elvárása?

Anika2225 kérdése:

Jogos az elvárása?

Figyelt kérdés
Édesapám nagyom ritkán jön bennünket látogatni.Mindig elvárja hogy mi menjünk hozzá.Amibe bele fáradtam is meg úgy az egész viselkedésébe.Dolgozni nem dolgozik és arra fogja hogy azért nem jön mert nincs neki mivel.Nekünk van autónk ezzel érvel.Viszont nekünk se nincs időnk mivel nekünk is van egy saját életünk illetve dolgaink
2020. jún. 11. 16:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
2-el vagyok egy véleményen. Bár latogathatnam az enyémet... Én is ilyeneket mondtam, mint te kérdező... Nagyon bánom, és sose bocsátom meg magamnak.
2020. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell annyiszor látogatni, ha rossz érzések kapcsolódnak hozzá. Főleg így, hogy felnőtt vagy. Még téged is megverhet, ha anyukádat is verte. Én egy ilyen agresszív apával talán nem is tartanám a kapcsolatot. Pénze meg azért nincs, mert elissza. Ha akarsz, évente egyszer-kétszer felé nézhetsz, oszt viszontlátásra.
2020. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

45 évesen nem dolgozik, de panaszkodik, hogy nincs pénze?

Csak nekem jut eszembe egy népcsoport?

2020. jún. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Más ha egy életerős 45 éves aki nem dolgozik csak iszik, és más egy idős beteg szülő.

Mondjuk minket látogatott nagymamám mikor nyugdíjas volt és szüleim nem tudtak menni mert dolgoztak. Ellenkező esetben kevesebbszer találkoztak volna. Így jó volt mert mindkét szülő dolgozott 2 gyerek mellett, és nem kellett minden szabad hétvégét látogatással tölteniük. És az se mindegy hogy milyen messzi lakik. Mert mi egy városban laktunk vele.

Kérdező! Nem látok a fejed be de azt hiszem hogy neked se volt jó gyerekkorod apád viselkedésre miatt. Verte anyádat és elissza a segélyt. Azt hiszem csak kötelességből mész nem szeretetből. Gondolkozz el azon hogy érdemes-e fenntartani egyáltalán a kapcsolatot egy ilyen emberrel.

2020. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!