Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kéne kihez alkalmazkodnia?

Kinek kéne kihez alkalmazkodnia?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak,anyámnak van egy új hapsija.Nagyon sokat van nálunk,beszólogat nekem h miért megyek el itthonról,kopogás nélkül jön be az én szobámba,a lányát is egyre többször idehordja akinek kérdezés nélkül ad az én ruháimból,amit persze vissza már nem kapok. Ilyen fecske alsónadrágban futkozik,amiből kinn van a fél töke(akarva akaratlanul látom. Gusztustalan. ha anya vesz gyümölcsöt,jégkrémet,vagy vmi nassit megeszi az összeset.

Én vissza szoktam szólni,mikor beszól,vagy épp csinálja a böszme dolgait.

Anyám szerint nekem kéne hozzá alkalmazkodnom. Hiába mondom h sztem mega pasijának,nem hallgat rám. Azzal érvel anyám h ha nem tetszik költözhetek apámhoz-ja,csak ő meg hajléktalan szállón van,mert a váláskor mikor ki lett fizetve el itta az összes pénzét.,szóval tudja h oda nem mennék.

Hogyan érjem el,h anya ne mindig engem b.asszon le ha épp a pasijával vitázunk,hanem álljon mellém?

16/L


2010. júl. 31. 13:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ha szólok amiért oda adta a lányának a ruháimat,még én vagyok leszidva h milyen rosszindulatú vagyok hisz leöntötte magát vagy egyéb dolog történt a saját ruhájával,majd vissza adja,de sose hozza vissza.

Nincs zár a szobámon,és anya se akar venni,mert minek-azt mondja. Ha meg szólok h én is ettem volna abból amit anya vett,akkor meg irigy vagyok. Mindig nekem szól,ha meg vmi nem tetszik akkor azt mondja mehetek apámhoz

2010. júl. 31. 14:35
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ez a tipikus esete annak, amikor egy f@szért eldobja egy anya a gyermekét.Pedig egy gyerek mindig a gyereke marad, répát meg bármikor kaphat.

Te is tudsz venni egy zárat, szólj a szomszédnak, vagy valakinek, aki felszereli, és onnan a te holmijaidhoz kuss.

2010. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem anya! Anyukád és épp olyan hibás mint a pasija. Melléd kellene állnia! A csajtól meg kérd vissza a ruháidat,amikor egyedül van szépen odamész hozzá,hogy adja oda őket. Én biztos nem hagynám annyiban,inkább mondjanak irigynek,de akkor is visszakapnám a cuccaim. Kajából meg amint meghozza anyukád,odamész és elveszed a részed. Nem lennék a helyedben:S Anyukád jobban szereti a pasit mint a saját lányát. Gusztustalan ő is.
2010. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%
lehet gyerekes megoldás, de azt tanácsolom, hogy egy ilyen vita után ha nincs otthon senki szedd össze pár holmid, hagyj egy cetlit, h VÁLASZTOTTÁL! és menj át valami ismerőshöz,aki akár 1-2napra befogad, barátnő, nagyi, ilyesmi. talán anyád észheztér, h gusztustalan volt veled. szégyellheti magát.
2010. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha mégegyszer a szekrényemhez nyúlna egy ilyen alak, megmondanám nem kapnak semmit, elég ruhád van neked a lányánál amit hordhat mert visszanem kaptad őket. Kezd el te is lenyúlni a pasi pólóit, legyen jó koszos csak. Majd megkapja ha te is a ruháidat.
2010. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Igy jár az aki nem élte ki magát,és válás után gyerekestül akar pótolni,hab a tortán ha a gyerekét még nem is szerti mert becsúszott csak és mielőbb küldené el,mert a fontosabb hogy épp viszket a puncija...
2010. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A mostohának kéne hozzád alkalmazkodnia!19/F
2010. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Septimius ***** válasza:
100%
Én a helyedben mindenképp elzárnám a cuccaimat. Lakatot, biciklizárat olcsón is kaphatsz, a szekrényt-dobozaidat ezzel le tudod zárni. Az ajtómra pedig tutira eszkábálnék egy reteszt, ha nem engedik meg a kulcsot: nem drága. Remélem anyának hamar visszajön az esze :S
2010. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kicsit neked is alkalmaszkodni kéne anyukádat boldogá teszi a pasi és sokkal többre mész ha nem nyiltan támadsz hanem finoman probálkozol és minél kevesebbet vitatkoz a pasival. Pl félviccesen jegyezd meg hogy a haspók pasija minden finomat megevett előletek.

A rózsaszín köd elöbb utobb felszál és gyorsabban megy majd ha anyukád a krapek dolgaira koncentrál nem az állandó vitákra.

2010. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!