Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kéne kihez alkalmazkodnia?

Kinek kéne kihez alkalmazkodnia?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak,anyámnak van egy új hapsija.Nagyon sokat van nálunk,beszólogat nekem h miért megyek el itthonról,kopogás nélkül jön be az én szobámba,a lányát is egyre többször idehordja akinek kérdezés nélkül ad az én ruháimból,amit persze vissza már nem kapok. Ilyen fecske alsónadrágban futkozik,amiből kinn van a fél töke(akarva akaratlanul látom. Gusztustalan. ha anya vesz gyümölcsöt,jégkrémet,vagy vmi nassit megeszi az összeset.

Én vissza szoktam szólni,mikor beszól,vagy épp csinálja a böszme dolgait.

Anyám szerint nekem kéne hozzá alkalmazkodnom. Hiába mondom h sztem mega pasijának,nem hallgat rám. Azzal érvel anyám h ha nem tetszik költözhetek apámhoz-ja,csak ő meg hajléktalan szállón van,mert a váláskor mikor ki lett fizetve el itta az összes pénzét.,szóval tudja h oda nem mennék.

Hogyan érjem el,h anya ne mindig engem b.asszon le ha épp a pasijával vitázunk,hanem álljon mellém?

16/L


2010. júl. 31. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Neki kéne hozzád alkalmazkodia.Hiszen mégis csak te vagy az aki eddig is ott élt.Ha megtudnám hogy valaki hozá ér a cuccaimhoz és kérdezés nélkül felveszi ilyenek meg verném de úgy rendessen....18L
2010. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerezz az ajtódra kulcsot,és zárd be.A csávóhoz meg nemszólj.Gusztustalan,és pofátlan fasz!!
2010. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasinak kéne alkalmazkodni mert Ő került be egy megszokott életbe. Én is különváltam a kislányom apjától és az új férjemnek nem engedtem,hogy beleszóljon az addig kialakított, megszokott életünkbe (de persze ha jót mondott akkor azt elfogadtuk de a cseszegetést nem engedném soha).
2010. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
ajtódra lakat, szekrényeidre lakat...
2010. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
El kell, hogy keserítselek, de anyád a rózsaszín ködtől valószínű semmit sem lát. Itt ő a kapitány, ha ő nem a Te oldaradra áll, nem tudsz tenni semmit. Max. bezárod a szobád ajtaját, és próbálod kerülni a találkozást az új "apukáddal" :)
2010. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez mit szól anyukád,hogy a te ruháidat hordja a hapsi lánya? Azért az ilyeneket már anyukád is észrevehetné. Beszélj vele mikor nincs ott a barátja. Persze a hapsi lányával is elbeszélgethetnél,hogy ezt ő hogyan gondolja,nem ég-e a pofája. Egyébként a hapsinak kéne alkalmazkodni. Tedd szóvá,hogy kopogjon mielőtt belép a szobádba. Anyukád sajnos tényleg nem lát a szerelemtől:S
2010. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az egészben anyád a leghibásabb. Az én anyámnak is volt pasija, de eleve nem költözhetett ide a házunkba és nem tehetett ilyeneket.
2010. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
éN is a helyedben bezárnám a szobámat,és mindenképp rátennék az ajtóra egy Kopogj! feliratú táblácskát!Másrészt a ruháimat is jól eldugdosnám!A hapsira meg jobb ha rá sem nézel:S:Sés elkerülöd...:(
2010. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A dolgaidat tartsd a szobádban, és azt meg zárd be. (Ha nincs rendes zár, akkor egyszerüen fel lehet egyet szerelni.
2010. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy zárat a szekrényedre és zárd a szobádat is. Mást nagyon nem tehetsz, mint ezt. Ha valamit vesz anyukád, akkor vedd ki a részedet belőle és vidd be a szobádba.

Sajnos jól írják előttem, anyukád valószínűleg nem lát a rózsaszín ködtől és amíg ez így van, magától nem fog javulni a helyzet.


Amúgy fel nem foghatom, hogy egy anya miért viselkedik így. Nekem is van gyerekem és minden körülmények között ő az első. Nem is vinnék úgy haza egy pasit sem, hogy a gyerekemnek nem szimpatikus. A holmiait meg pláne nem engedném, hogy elvegye. Soha senkit nem tudnék a gyerekem elé helyezni.

2010. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!