Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszindulatú lennék ha ezt...

Rosszindulatú lennék ha ezt megtenném?

Figyelt kérdés

Amikor még együtt voltam az exbarátommal kaptam tőle egy degut.Az volt a mi "szerelem gyerekünk". Mikor már kezdett vége lenni a kapcsolatunknak,és veszekedtünk mindig a degut bántotta. Kikapta a helyéről,bántotta szorongatta,ki akarta vágni az ablakon,stb... azért h én hagyjam abba a vitát. Szegény kisállat ezért elég ideges lett,alig evett,és hiába lett vége a kapcsolatunknak,pár hónapon belül el is pusztulz a degum,mert gyomorrákja lett neki.

Most láttam h az ex uj képeket tett fel iwiwre a tengerimalacáról,amit közösen vettek a barátnőjével. Legszívesebben oda írnám h milyen kis aranyos állatka,csak nehogy összevessz a barátnőddel,és szegénykén töltsd ki a dühödet mint a Pocakon(igy hívták a degum). vagy vmi hasonlót.

Azért tervezem h ilyet oda írnék mert mikor a Pocak meghalt felhívtam ex barátom h nem e tudná elvinni,innen,mert én még megfogni se mertem a halott testét,és igaz elvitte,de a barátnője írt egy üzit nekem h most legalább semmi se köt az exemhez. nem mintha a szakítás után kerstem volna. Akkor hívtam csak fel mikor meghalt a degu,h vigye el.


2010. júl. 31. 12:13
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
41%
énis odaíirnám a helyedben. : )) ird csak!!
2010. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
41%
szerintem nem lenne baj, ha odairnád.. legalább leégetnéd a pasit. :)
2010. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
74%

Mekkora pszichopata állatok vannak! Pff..

Elég ha csak annyit írsz, hogy előre is részvéted, ha a tied sorsára jut! De a helyedben én ezt inkább a barátnőjének küldeném, lehet, hogy ő nem is tudja miért halt meg a degud!

2010. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy nincs gyereketek... akkor őt szorongatta volna? Ez az ember beteg. Örülj neki hogy megszabadultál tőle. Szegény kis malac...
2010. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
nem lennél az, de azért normálisan írd le neki úgy h rosszul érezze magát
2010. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hülye pszichopata állat . Írd ki. Én a helyedben azt írnám, hogy ha a tengerimalinak valami baja lesz , megy a feljelentés, úgy intézze a dolgait.
2010. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Undorító féreg. Mindig iszonyatosan felháborít a dolog, ha valaki a gyengébben tölti ki a mérgét, olyanon, aki nem tudja megvédeni magát. Akár gyerek, akár állat, akár nő is az, akit bántalmaz. Ez egy lealjasodott emberi korcs. Szegény állatok, mennyien vannak köztük, akit ilyen idegbetegek vesznek meg csak poénból, vagy hogy legyen kit kínozni. Remélem, ha a barátod egyszer öreg vagy beteg vagy tehetetlen lesz, lesz egy hozzá hasonló "ember", aki úgy lerendezi, mint ő a kis degut. Mennyit szenvedhetett szegényke, amíg meghalt. Írd ki egész nyugodtan az iwiwre, de ne csak egy frappáns beszólást - mert abból tényleg az jön le, hogy csak féltékenykedsz az új nőjére. Hanem az egész sztorit, úgy ahogy ide leírtad, nyugodtan, tárgyilagosan. Hadd tudja meg minden normális ismerőse, hogy óvakodni kell ettől a tetűtől. Ja, és én csak arra szeretnék kérni kérdező, ha legközelebb valaki bántja az állatodat/gyerekedet/bárkit, akiért te vagy a felelős, ne hagyd, és már az első alkalommal hajítsd ki az illetőt az életedből. Mert aki a gyengébbet képes bántani, az csak lelketlen, szar jellemnyomorék lehet - még a szemétkuka is túl jó hely a számára. Most qrvára felidegesítettem magam.
2010. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Oda írtam. Kép hozzászólásnak. Azért ugy mert azt más is látja,és amugy is unom már h mindenki azt hiszi h én voltama szakításunknál a hibás,és ő egy ártatlan bárány. Még nem volt iwiwen,és már más is irt alá kérdezték tőlem h minek irok ilyet,én meg oda írtam h miért
2010. aug. 3. 23:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!