Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszindulatú lennék ha ezt...

Rosszindulatú lennék ha ezt megtenném?

Figyelt kérdés

Amikor még együtt voltam az exbarátommal kaptam tőle egy degut.Az volt a mi "szerelem gyerekünk". Mikor már kezdett vége lenni a kapcsolatunknak,és veszekedtünk mindig a degut bántotta. Kikapta a helyéről,bántotta szorongatta,ki akarta vágni az ablakon,stb... azért h én hagyjam abba a vitát. Szegény kisállat ezért elég ideges lett,alig evett,és hiába lett vége a kapcsolatunknak,pár hónapon belül el is pusztulz a degum,mert gyomorrákja lett neki.

Most láttam h az ex uj képeket tett fel iwiwre a tengerimalacáról,amit közösen vettek a barátnőjével. Legszívesebben oda írnám h milyen kis aranyos állatka,csak nehogy összevessz a barátnőddel,és szegénykén töltsd ki a dühödet mint a Pocakon(igy hívták a degum). vagy vmi hasonlót.

Azért tervezem h ilyet oda írnék mert mikor a Pocak meghalt felhívtam ex barátom h nem e tudná elvinni,innen,mert én még megfogni se mertem a halott testét,és igaz elvitte,de a barátnője írt egy üzit nekem h most legalább semmi se köt az exemhez. nem mintha a szakítás után kerstem volna. Akkor hívtam csak fel mikor meghalt a degu,h vigye el.


2010. júl. 31. 12:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember szochiopta,pszichopata,antiszochális jellemű aki egy állatot bánt h a másikat érzelmileg zsarolja,az ilyentől kell idejében fejvesztve menekülni...örülj h nem téged akart kivágni az ablakon,előszőr a degut aztán téged szorongatott volna meg, meg bántott volna.örülj h vége van és sajnáld az utódat,mert lehet őt kivágja az ablakon h épp rájon az ötperc.
2010. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
66%
Én csak azért írnám oda, nehogy ez az állatka is hasonló sorsra jusson. Amúgy az ilyen pasival szóba sem állnék többet.
2010. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogják hinni hogy féltékeny vagy. Szerintem sz*rd őket le!
2010. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben semmit sem tennék.Csak elfelejteném.Ha ráírsz iwiw-en,akkor megtudja,hogy féltékenykedsz.Ocsmány volt a barátod.Felejtsd el!23N
2010. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
66%
én odaírnám, de a hasonló dolgokért engem leoltottak az ismerőseim.
2010. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Kaileena2 válasza:
66%
Nem lenne.Nyugodtan írd meg.Még mielőtt ugyanazt tenné mint veled.
2010. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%

:(

sajnálom a degudat.:(

de sztem ne írj nekik... ez már nem a te dolgod.

bocsi, de az exbarátod egy őrült ****... én el tudom képzelni, hogy elvitte a degut és utána mindenféle ocsmányságot művelt a hullájával. a helyedben inkább messziről elkerülném őt...

lehet, hogy bedühödne, és rögtön megfojtaná a tengerimalacot.

2010. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Rosszindulatú akkor lennél, ha ezt azért írod ki, hogy piszkáld az exed. Ha azért írod oda, hogy figyelmeztessd őket, hogy vigyázzanak a tengerimalacra, akkor nem vagy rosszindulatú. Más kérdés, hogy bármit is írsz oda, az indítékod nem látszik, úgyhogy sokan rosszindulatúnak fognak gondolni. Az exed és az aktuális csaja biztosan.


Amúgy ritka gáz ember lehet a volt párod. Örülj, hogy kikerült az életedből. A degu meg nyugodjék békében :(

2010. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd a fenébe. örülj hogy megszabadultál egy ilyen idiótától, a másik lány meg egye meg amit főzött
2010. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
66%

állatkínzás!

szegény degu!

szerintem nyugodtan írd ki!

2010. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!