Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszindulatú lennék ha ezt...

Rosszindulatú lennék ha ezt megtenném?

Figyelt kérdés

Amikor még együtt voltam az exbarátommal kaptam tőle egy degut.Az volt a mi "szerelem gyerekünk". Mikor már kezdett vége lenni a kapcsolatunknak,és veszekedtünk mindig a degut bántotta. Kikapta a helyéről,bántotta szorongatta,ki akarta vágni az ablakon,stb... azért h én hagyjam abba a vitát. Szegény kisállat ezért elég ideges lett,alig evett,és hiába lett vége a kapcsolatunknak,pár hónapon belül el is pusztulz a degum,mert gyomorrákja lett neki.

Most láttam h az ex uj képeket tett fel iwiwre a tengerimalacáról,amit közösen vettek a barátnőjével. Legszívesebben oda írnám h milyen kis aranyos állatka,csak nehogy összevessz a barátnőddel,és szegénykén töltsd ki a dühödet mint a Pocakon(igy hívták a degum). vagy vmi hasonlót.

Azért tervezem h ilyet oda írnék mert mikor a Pocak meghalt felhívtam ex barátom h nem e tudná elvinni,innen,mert én még megfogni se mertem a halott testét,és igaz elvitte,de a barátnője írt egy üzit nekem h most legalább semmi se köt az exemhez. nem mintha a szakítás után kerstem volna. Akkor hívtam csak fel mikor meghalt a degu,h vigye el.


2010. júl. 31. 12:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

szerintem ne süllyedj le az ő szintjükre! Amúgy nem lennél rosszindulatú, ha megtennéd!

2010. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem írd ki, mert ezzel nem magadat kárpótlod, hanem figyelmeztetést adsz, és megvéded a többi kisállatot is.
2010. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges velük foglalkoznod. Ne írj neki, hagyd őket, neked már nincs közöd hozzájuk, az meg hogy az ő kapcsolatuk, hogy alakul csak rájuk tartozik.
2010. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
én a helyedbe odairnám ezt..
2010. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
13%
Ezzel a tetteddel nem rosszindulatú lennél, hanem inkább szánalmas, aki az exe után kesereg.
2010. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
B@aszki... Degugyilkos!!! ...
2010. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
63%
Írj nyugodtan. Egyébként egy ilyen agreszív ember aki a gyengébben tölti ki a dühét s ezzel terolizálja a párját nem érdemel se kisállatot, se barátnőt se gyereket majd. Csak bántaná őket is. Addig bántalmazta amíg szegény megnem betegedett, ez nem egyszeri alkalom lehetett.
2010. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
21%
12.27. Az terrorizálja. De ez a sztori elég nevetséges. Hány évesek vagytok amúgy? Ez a gyerek meg hülye hogy állandóan kisállatokat vesz a barátnőinek...
2010. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket békességben! Észre se vedd, hogy léteznek. Elég beteges dolog, hogy szegény degudon töltötte ki a bosszúját. Örülj neki, hogy már nem vagytok együtt.
2010. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

hát igen,nem egyszeri alkalom volt. Az utolsó időkben nagyon sokat veszekedtünk,és mindig a degut bántotta h hagyjam abba a vitát.

Nem akarok én már az exemtől semmit,csak visszavágnánk a csajnak is h vigyázzon nehogy veszekedjenek,mert a végén az ő tengerimalacát is a halálba hajszolja. olyan egy paraszt volt a csaj mikor irta h legalább nem köt semmi az exemhez. Kb. ugy csinált mintha a szakítás után zaklattam volna vagy vmi. Pedig csak akkor hívtam mikor elpusztult,és kértem h vigye el. Aztán egy órán belül már jött is a csajtól az üzenet

2010. júl. 31. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!