Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos néha a magány egy...

Fontos néha a magány egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tegnap egész nap dolgozott a párom, és vidéken volt az utolsó megbeszélése. Az ügyvezető egyben nagyon jó barátja és ott maradt nála. Előtte hívtam, mondta lehet ott alszik, de majd hív! Nem hívott... (gyerekek nem vagyok féltékeny, csak tudja, hogy fontos számomra, hogy tudjam hol van) Ma pedig a szüleinél van, este meg onnan megy pókerezni... alapvetőleg nincs gond a kapcsolatunkban, de most érzem, nem igazán lenne velem... Szüksége lehet a nyugira??? Nem vagyok hisztis, csak ez most szarul jött ki... :(
2010. júl. 31. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen, persze. Velem is megtörtént már, hogy estig csak úgy csavarogtam, átrágtam magam a gondolataimon, mert úgy éreztem, hogy rendet kell tenni a fejemben. Szóval én is azt vallom, hogy a legjobb kapcsolatban is kell néha egy kis nyugalom.
2010. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Egy kis egyedüllétre mindenkinek szüksége van, a párom a szomszédom, mindkettőnknek van a másik házához kulcsa, általában együtt alszunk, de néha nagyon jól tud esni, hogyha egy kicsit hagy egyedül lenni :)


Biztos, hogy kell neki egy kis nyugi, hagyd egy picit!

2010. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát ha ennyire magányos farkas a párod, de amúgy semmi gond a kapcsolatotokkal, akkor Te is vedd fel a ritmusát. Barátnőkkel pletyi, cukrászda, kozmetika....és akkor mindketten elégedettek lesztek.

2010. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem igen is kell egy kis egyedüllét,vagy hívhatjuk magánynak is :-)

Azt gondolom,hogy ez amolyan kikapcsolódás..egyedül vagy a haverokkal.

Pl: Az én barátom is munka után hazajön és mondja,hogy elmegy edzeni,futni...

Bár ez végülis annyira nem hosszú idő.Addig én is teszek-veszek,esetleg elmegyek nézelődni,vásárolni...


A késő délután és az este pedig a mienk :-)

Mozi,közös programok vagy egy kis huncotkodás :-P


Tehát természetes dolog,nem jó,ha örökké egymás nyakán lógtok.Talán a férfiak így hamarabb megszokják és "megunják" a párjukat...

Te is menj és barátnőzz stb...

Hidd el,ő fog majd többször hívni :-P

2010. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Nem a magány a fontos, hanem az egyedüllét időnként. De mondjuk ezt megbeszélhetjük a párunkkal szerintem és el is lehet fogadni. De lehet az is, hogy egyszerűen szüksége van egy kis "magánéletre" a közös életen belül. Ez nem feltétlenül baj, ha megértőek vagytok egymással, inkább erősíti a kapcsolatot szerintem.
2010. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy szüksége van rá, csak tudjátok most minden rosszul alakult. Most döntöttem úgy, kiválok a cégből, mert anyagilag lehúzott. Nekem meg jó érzés lenne, ha mellettem lenne most... tény, hogy őt is megviselte ez az egész rajtam keresztül, lehet ő még ezért is szeretne egyedül lenni... Nem borítottam rá a problémáim, csak hát együtt élünk és logikus, hogy megbeszéljük ezeket a gondokat...Nagyon várom haza...
2010. júl. 31. 11:50
 7/11 anonim ***** válasza:
minen ember más,mindenkinek más a z igénye. én nő vagyok de nekem is kell néha az hogy csak egyedül legyek. nem is kell semmi különösebb dolgot csinálnom, elég ha csak otthon vagyok, olvasok , tornázok stb.. a párom is ilyen szeret néha elvonulni zenélgetni stb. nekünk ez normális és ilyenkor hagyjuk a másikat. bár azt hozzáteszem, hogy akárhogy is van a párom mindig hív és megkérdi hogy oké e ha mondjuk tovább marad a haverjaival vagy ha később végez a cégnél akkor is hív. és én is őt.
2010. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na igen, ez az, hogy azért tűnt fel most, mert mindig hív... jelzem nem az a gond, hogy ott maradt, hanem az, hogy nem hívott... tisztában vagyok vele, hogy ott volt (elég komoly melóban vannak) ! Lehet fel sem tettem volna a kérdést, ha tegnap éjjel egy sms-t dob, vagy bármi... :-( de ma délelőtt is én hívtam...
2010. júl. 31. 12:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen nem kell a másikat megfojtani,kell a személyi szabadság mindkét félnek.
2010. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kaileena2 válasza:
Mindenki kapcsolatában eljön az mikor az egyik fél esetleg mindkettő besokall és egyedül szeretne lenni.Ilyenkor használd ki hogy van szabadidőd menj el barátokkal valahova ne nyaggasd két három napig azt hívd fel.Ha megmondta hogy,hol pókerezik vagy kivel keresd fel a helyet vagy szeméjt és megtudod igazat mond-e.
2010. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!