Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradni egy megszokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werte kérdése:

Együtt maradni egy megszokott kapcsolatban (unalmas, veszekedéssel teli) vagy inkább a magány/egyedüllét?

Figyelt kérdés
A korotokat/nemeteket is adjátok meg kérlek
2009. júl. 3. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy kilépsz egy rossz kapcsolatbólnem értem miért ugy kell felfogni hogy magányra vagy itélve.

Han már nem szereted, és ugy gondoljátok nincs mit tenni kapcsolatért, szerintem nem tisztességes bennemaradni csak azért hogy ne maradj egyedül.

Nekem ha megromlott egy kapcsolatom szépen lezártam.

A pasik egy része ezt nevez (már bocsánat) "f*szrol f*szra" efektusnak. Amikor addig nem hagyod ott a páros amig nincs uj kapcsolat a láthatáron.

Szerintem ez gáz, de ez az én véleményem.

2009. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
15/l: Semmiképp nem a kapcsolat. Nincs semmi értelme, ha ilyen. Csak a megszokás tart már össze, semmi más, egyszerűen csak a félelem az egyedülléttől. Gondolom, konkrétan rólad van szó, tehát: Légy bátor és szakíts, mert ez nem vezet jóra. Persze, a magány nem éppen jó érzés, de így nyílik meg az út más kapcsolatok iránt, így találhatsz valakit, akivel talán egymásba szerettek. De megváltoztatok, ennek így már nincsen semmi értelme. Persze, fájni fog, ez is benne van a pakliban. Ilyen az élet. Tudom, hogy nehéz, de lépj tovább.
2009. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

29/L

én kilépnék. Illetve kiléptem, ugyanilyen okból kifolyólag kb 2 hete.

Eleinte FURCSA és SZOKATLAN egyedül lenni, főleg évek után. De kezdem úgy érezni, h még mindig jobb így, mint folyamatosan veszekedni és olyan elvárásoknak megfelelni, amik annyira távol állnak tőlem...

Igaza van az előttem szólónak, attól, hogy egyedülálló vagy nem vagy feltétlenül magányos.

Tény, hogy az emberek nagyon nagy része inkább marad az unalmas és nem működő kapcsolatban, mert fél váltani. Azok vessenek magukra és csak ne panaszkodjanak, mert változtathatnak ők is.

2009. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is léptem de itt problémásabb mikor már van gyerek is és nagyon rosszul éreztem magam meg csúsztam volna bele egy depibe(nem vagyok vékony és még egy idegen városban is lakom)A barátnőm tartotta bennem a lelket. ez egy hónapja volt most ki vagyok virulva ismerkedem élvezem az egyedüllétet,nem kell senkit kerülgetni kiszolgálni, senki nem kér számon semmit és egyedül a kisfiamért vagyok felelős.Kezdek újra élni!

28/L

2009. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miből vettétek, hogy lány vagyok?:) 26/F és ezen filózok!
2009. júl. 3. 13:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kiléptem az unalmas, veszekedéssel teli kapcsolatból, bár én is nehezen tudtam elszakadni tőle, legalábbis azt gondoltam, hogy biztosan nehéz lesz, hiszen majdnem két évig voltunk együtt, az volt az addigi leghosszabb kapcsolatom, éreztem hogy már nem szeretem, nem akarok vele lenni, de valahogy mégsem tudtam azt mondani, hogy legyen vége... Végülis egy nagy veszekedés során ő mondta ki, nagyon rossz volt nekem , annak ellenére h biztos voltam benne h nem ő kell nekem... És ez a rossz mindössze egy napig tartott nálam :$ Én nagyon ragaszkodós típus vagyok, de szerencsére könnyű volt elengedni őt :)

Szóval szerintem egy rossz kapcsolatban ne maradj benne, főleg ha nincsenek iránta érzelmeid, és arra gondolsz h mással milyen jó lenne.. Ja a szakítás után én is voltam egyedül, de attól meg ne félj, eleinte én is féltem az egyedülléttől, de aztán megtapasztaltam, hogy annak is van jó oldala, nem is kevés ;) Szóval csak azért, hogy ne légy egyedül ne maradj vele, én ezt gondolom...

21/L

2009. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy én a másodikat választanám. Ha nem érzem magam jól egy kapcsolatban, és már csak a megszokás az ami összeköt minket, akkor az kuka. Nem feltétlenül maradsz sokáig egyedül, ez csak rajtad múlik, meg a körülményeken, de ez csak az én véleményem. Azért tudom ezt mondani, mert 3 és fél év után én is ugyanezt éreztem, és nem tudtam dönteni, de rászántam magam a szakításra, és rá 3 hónapra újra lett barátom, és azóta sokkal vidámabb vagyok, és meg vagyok könnyebbülve, hogy akkor jó döntést hoztam. 22/L
2009. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!