Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után lesz szerelmes...

Mennyi idő után lesz szerelmes az ember?

Figyelt kérdés
Nem voltam még szerelmes, és mostanában randizgatok egy sráccal. Négyszer találkoztunk eddig. Eléggé vonzódok hozzá, de még félek is, ami szerintem természetes ennyi idő után. Mennyi idő amíg szerelmes leszek? 19/L
2010. júl. 30. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem időre mérik a szerelmet.Ez nem verseny a szerelemmel.

Vésd az eszedbe, mert ha iylenekre adsz 19évesen hogy "Mennyi idő után lesz szerelmes az ember?"Könnyen csapdába eshetsz ami a saját érzelmeidet illeti.

2010. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Már tudom, hidd el!

A szerelem, szerelemmel kezdődik. Már annak kellene lenned.

Az meg, hogy tetszik, lesz bőven.

2010. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lehet így, de tényleg ő az első pasi aki ennyire megfogott,és csak kíváncsi vagyok hogy kb mikor lesz az az igazi.
2010. júl. 30. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy az igazi azt a végén tudod megmondani.

De, ha tetszik és megfogott, akkor sok sikert. :-)))

2010. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Húha! Ez nem idő kérdése. Sokan vannak, akik megtapasztalják a szerelem első látásra-élményét, de vannak, akik éveken át tartó ismeretség után lesznek szerelmesek. Nem csak tőled függ, hanem a másik féltől is. Egyik szerelem sem ugyanolyan. Lehet, hogy holnap összefutsz valakivel, rögtön szerelmes leszel, majd vége lesz és egy olyan ismerősödbe leszel szerelmes, akit évek óta ismersz.

Mindenesetre szurkolok! Hidd el, nem maradsz le a Nagy Ő-ről! :)

2010. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Kialakulhat, sok példát ismerek rá, de szerintem is az igazi már eleve szerelemmel kezdődik, szóval előbb van a szerelem, mint a "járás". Én is tapasztalatból beszélek (és lehet, hogy épp ezért kicsit elfogultan is.) Már rögtön az első találkozásnál beleszerettem az illetőbe, és szó szerint villámcsapás volt az egész... de sajnos reménytelen a dolog, engem meg csak emészt már másfél éve lankadatlanul, hát én ilyen háttérrel mondom, hogy előbb jön a szerelem, mert sok lesz még, aki tetszeni fog. Nekem is sok volt, de igazából ezalatt a másfél év alatt döbbentem rá, mi is az az igazi, ami semmihez sem fogható. Szokták mondani: egy esküvőn nem az a legnagyobb elhatározás, hogy arra az egyre ki tudd mondani az igent, hanem az, hogy ezzel együtt az összes többire nemet mondasz... hát szerintem ott kezdődik az "igazi", ahol már erre a lépésre is megérettél. :)

dettó 19/l

2010. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne aggódj! Én sem első látásra lettem szerelmes a férjembe. Nagyon tetszett, nagyon vonzott már az elejétől kezdve, de nekem az igazi szerelemhez (nem fellángolásról beszélek, sokan keverik) idő kell. Aztán kb. 4-5ik randi tájékán ültünk egy koncerten, ránéztem, és akkor döbbentem rá, hogy szerelmes vagyok. Szóval szerintem még adj a dolognak esélyt. Azért sokáig sem kell várni, de én még egy 2 randit a helyedben kivárnék.
2010. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!