Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megajándékoznád az anyósod...

Megajándékoznád az anyósod "új" párját? Kb 2 hete ismerem, de már most utál.

Figyelt kérdés

Szóval, 2 hete költözött oda anyósomhoz (előtte az anyjával élt). Nem tudom miért, nem vagyok neki szimpatikus.

A telefont kinyomja nekem (anyós mobilját!), ha felmegyünk, látványosan sz*rik a fejünkre.

Holnap lesz a születésnapja. Illene vinnünk valamit, ha már meg vagyunk hívva ebédre.

Viszont annyira bunkó velem ez a férfi, szívem szerint nem vinnék neki semmit. Arra is képtelen, hogy egy "Helló"-t kinyögjön, ha ott vagyunk.

A 4 éves lányomat meg levegőnek nézi. Nem érdekli ha megbotlik és beveri a fejét, ő nyugodtan nézi a tv-t, vagy számítógépezik.

Próbáltam vele beszélni, a szemembe mondta, hogy első pillanattól kezdve utál engem és a "fattyamat" is. (Azaz a lányomat).


2010. júl. 30. 15:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha bort nem szereti, vegyél neki pezsgőt. Ha azt sem szereti, akkor van egy Voila áfonyás pezsgő, ami ugyan alkoholos, de üdítő íze van. Ha azt sem szereti, gyerekpezsgő :) vagy csoki.

Mást nem kell venni, a számítógépes cucc drága 2 hetes ismeretséghez.

Mellesleg ha levegőnek néz benneteket, miért érdekel, szereti-e a bort? Majd elajándékozza, de férfinak bort illik adni.


Nem tartozik a kérdéshez, de ha 50 éves a pasi, és félős, és eddig az anyjával lakott, akkor nem sokáig fog az anyósodnál csövezni, azt biztos. Hacsak az anyósod nem akarja örökbe fogadni és tovább nevelgetni az anyja helyett.

2010. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
87%
Vigyél neki egy csomag gyökeret..
2010. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Anyós nagyon szerelmes, ami nem lenne baj, ha nem egy ilyen bunkó embert szeretne.

De anyósommal nagyon kedves.

2010. júl. 30. 16:43
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinnék ennek a csövesnek semmit. Ha beszólna, közölném vele, hogy lesz.arom a születésnapját. Ezen kívül számon kérném, hogy hogy merészelte lefattyazni a gyerekemet. Anyóssal közölném, hogy a gyerek csak akkor megy ezentúl hozzá, ha ez a féreg nincs ott. Nem érdemes nagyvonalúskodni az ilyennel, ezek úgysem értenek a célzásból (tapasztalat).
2010. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
A 400 ftos teszkós bor árából meg inkább vegyél valami játékot a gyerekednek.
2010. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"Vigyél neki egy csomag gyökeret.."

:DDD Egyébként én is a tescos bor mellet szavazok. Ha nagyon jól állnék anyagilag, akkor pedig egy jó drága minőségi bort vinnék neki, csak azért is. Mind a kettő azt sugallja, hogy fölötte állsz és magasról leszarod.

2010. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
"Vigyél neki egy csomag gyökeret.." francokat, majdnem 400 ft a petrezselyemgyökér is ;)
2010. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Bolero üdítőpor? :D
2010. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Szívem szerint az italport választanám.:D Praktikus ajándék, kis helyen is elfér. :D Ha majd átadod neki az ajándékod, légy hozzá kedves. Ne süllyedj le az ő, tengerszint alatti szintére. Nincs annál idegesítőbb, mint ha egy általad utált ember imád téged.
2010. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
A mondás szerint, ha megdobnak sárral, dobd vissza kenyérrel. Ennek szellemében én elmennék, úgy tenék, mintha nem mondott volna korábban semmi rosszat rám és vinnék is neki ajándékot. Hidd el, ez elgondolkoztatja majd. Ez egy olyan gesztus lenne a részedről, amire talán nem is számít. Nem érdemes harcban állni vele. Még változhat jó irányba.
2010. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!