Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megajándékoznád az anyósod...

Megajándékoznád az anyósod "új" párját? Kb 2 hete ismerem, de már most utál.

Figyelt kérdés

Szóval, 2 hete költözött oda anyósomhoz (előtte az anyjával élt). Nem tudom miért, nem vagyok neki szimpatikus.

A telefont kinyomja nekem (anyós mobilját!), ha felmegyünk, látványosan sz*rik a fejünkre.

Holnap lesz a születésnapja. Illene vinnünk valamit, ha már meg vagyunk hívva ebédre.

Viszont annyira bunkó velem ez a férfi, szívem szerint nem vinnék neki semmit. Arra is képtelen, hogy egy "Helló"-t kinyögjön, ha ott vagyunk.

A 4 éves lányomat meg levegőnek nézi. Nem érdekli ha megbotlik és beveri a fejét, ő nyugodtan nézi a tv-t, vagy számítógépezik.

Próbáltam vele beszélni, a szemembe mondta, hogy első pillanattól kezdve utál engem és a "fattyamat" is. (Azaz a lányomat).


2010. júl. 30. 15:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
89%
Én csak magamból indulok ki! Én vinnék neki valami jó drága, minőségi bort (pont mert nem szereti, de azért nem adnám meg az örömöt, hogy olcsót vegyek!) és fülig érő vigyorral felköszönteném, hogy "drága jövőbeni apuka éljen és boldogítson minket még jó sokáig!". Meg mernék esküdni a föld alá süllyedne!
2010. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha az arcodba mondta h utál, akkor nem kell neki ajándékot vinni
2010. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Igazad van. Direkt olyat veszek neki, aminek tudom, hogy nemfog örülni.
2010. júl. 30. 16:17
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

vigyél bort azzal, hogy "ti legalább jól érezzétek magatokat".


ez nagyon gáz pasi!!! részvétem miatta.

2010. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Legyen Tescos bor! :D Vagy valami hihetetlenül olcsó gatyi valami (Tesco a legjobb :D ), és azzal is jelzed valahol, hogy tojsz rá, de mégis kapott valamit! :D
2010. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

16:14

ez remek ötlet!

2010. júl. 30. 16:17
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
majd írd meg h h reagált..nem értem miért jó neki h a nője családjával bunkózik..legalább ti viselkedjetek felnőtt ember módjára:)
2010. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
25%
Én vinnék valamit a születésnapjéra, ha már meghívtak. Legalább látja, hogy te más vagy, máshogy viselkedsz, mint az olyan ember, aki csak játszaná a sértődöttet. Ettől talán változni fog benne valami pozitiív irányba.
2010. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Rendben.
2010. júl. 30. 16:24
 20/35 anonim ***** válasza:
75%
Írtad,hogy szokott számítógépezni.Ideális ajándék lenne számára az Alien Anarchy nevű játék..{10 perc után főbe lövi magát kb..}
2010. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!