Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megajándékoznád az anyósod...

Megajándékoznád az anyósod "új" párját? Kb 2 hete ismerem, de már most utál.

Figyelt kérdés

Szóval, 2 hete költözött oda anyósomhoz (előtte az anyjával élt). Nem tudom miért, nem vagyok neki szimpatikus.

A telefont kinyomja nekem (anyós mobilját!), ha felmegyünk, látványosan sz*rik a fejünkre.

Holnap lesz a születésnapja. Illene vinnünk valamit, ha már meg vagyunk hívva ebédre.

Viszont annyira bunkó velem ez a férfi, szívem szerint nem vinnék neki semmit. Arra is képtelen, hogy egy "Helló"-t kinyögjön, ha ott vagyunk.

A 4 éves lányomat meg levegőnek nézi. Nem érdekli ha megbotlik és beveri a fejét, ő nyugodtan nézi a tv-t, vagy számítógépezik.

Próbáltam vele beszélni, a szemembe mondta, hogy első pillanattól kezdve utál engem és a "fattyamat" is. (Azaz a lányomat).


2010. júl. 30. 15:51
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Anyósom szerint kicsit félős a párja (50 éves emberről beszélünk), és majd ha jobban megismer minket, barátságosabb lesz.
2010. júl. 30. 15:55
 2/35 anonim ***** válasza:
63%

Jó gáz a pali!


Azért vigyél valamit (egy bort mondjuk), nem miatta, hanem magad miatt, hogy ne süllyedj le a szintjére.

2010. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
74%

1 arcónrúgást ajándékoznák neki.

---nem vennék neki semmit---

2010. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem tudom. Én már csak az anyós miatt vinnék neki pl. egy üveg max. 400 Ft-os bort :)
2010. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%
nem vinnék neki semmit, még akkor se, ha normálisan viselkedne, két hetes ismeretség után nem ajándékozgatunk
2010. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
45%
Valamit valóban "illene" vinni, ha már ilyen tuskó max. egy üveg bort vinnék vagy valami hasonlót.
2010. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
55%

Vigyél neki egy üveg Coca Colat

"a jó baráti beszélgetésekhez"


Viccet félre téve egy üveg bort vinnék a helyedben. Már csak azért is...

2010. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Nem szereti a borokat. :S

Anyóst kérdeztem, szerinte valami számítógéppel kapcsolatosat kellene venni.

Amiket felsorolt, az túl drága ahhoz, hogy egy ilyen parasztnak adjuk.

De köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 30. 16:02
 9/35 Deus88 ***** válasza:
91%
Szerintem a semmi a legmegfelelöbb ajándék , jo téged nem bir de még a gyermekedre se figyel oda akkor NAGY bunko ez alol nincs mentség . És hogy hogy félös 50 éves nem 14 !!!
2010. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem szereti a bort, akkor piacokon lehet venni párszáz forintért ilyen lehetetlen színű pulóvereket, meg ingeket.


Szerintem nem az a lényeg, hogy örüljön neki :)

2010. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!