Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az ilyen vendégl...

Mit csináljak az ilyen vendéglátóval?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ti hogy szoktatok enni, de nekem, ha ízlik egy étel, akkor nagyon lassan eszem meg, és miután elfogyasztottam, utánna meg szoktam köszönni, hogy nagyon finom volt. Közben nem szeretek beszélni. Viszont van egy barátnőm akinél szó szerint nem lehet enni, mert az első kanál étel után megkérdezi "Na milyen?", és ez megy percenként. Egyszerűen nem értem minek kell ezt csinálnia, ha hozzám jönnek, én sosem kérdezem meg, hogy milyen amit főztem, ha megeszik, nekem az a legnagyobb elismerés. :) Szeretnék nála nyugodtan enni, de félek megmondani neki ezt, mert nagyon sértődékeny.
2010. júl. 30. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ezt csak úgy tudod, ha leültök és szépen megbeszélitek, hogy téged ez idegesít.
2010. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer mond azt: Szar, ba×d meg!
2010. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:)) hehe
2010. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát,pedig így sosem fogja észrevenni magát,ha nem adod tudtára valahogy,hogy idegesít a kérdezősködése.Vagy viccesen válaszold neki mindíg azt,hogy :"nem olyan kegyetlenül k--va rossz,hanem aránylag sz@r":)

De nyugtasson meg,vannak idegesítőbb vendéglátók is!Rokonomékhoz ha megyünk,mindíg megkínálnak valamivel,de előtte hozzáteszik,hogy "ezt már muszáj megenni ,mert már négy napos"nos,én nem szeretek máshol enni semmit,négynapos kaját pláne nem,de tiszteletből veszek a tányéromra kb 1 kanálnyit és lassan elcsipegetem.Még el se fogy,de már ráborít a tányéromra egy újabb adagot,mert azt hiszi ízlik,mivel bele mertem kóstolni és árgus szemekkel figyeli,megeszem-e.Hát nem!!És aztán elmond mindenféle udvariatlan tuskónak,hogy kiszedem a sok ételt és nem eszem meg.De ez még semmi,még azt is meg kritizálta egyszer,hogy hogy hogyan szedem a tányérból a levesem.Nálam hamar betelt a pohár és közöltem,hogy többé ne várjanak semmiféle étellel,mert ezek után nem szeretnék náluk enni többet.Húzgálták a szájukat,de tudomásul vették.

2010. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!