Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam nem kicsit,...

Elrontottam nem kicsit, nagyon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron, elbuktam a felvételit, szüleim már itt nagyon felháborodtak rám,4.20-al fejeztem az idei tanévet, de nekik az sem volt jó, most egész nyáron dolgozom, és tegnap volt haver születésnapja, és reggel ezért elkéstem a munkát, és aludtam. Szüleim ezt úgy fogadták, hogy azt mondták : ha 18 leszel mehetsz a háztól! Érdemes még így élni? = ( 16/F
2010. júl. 30. 14:20
 1/8 A kérdező kommentje:
+ még a személyiségem is ebben az 1 évben annyira megváltozott, sokszor kedves vagyok, de mikor 1 csajról van szó, akk. akkora marhaságokat csinálok ,hogy ezzel a saját barátaimat megbántom :'(
2010. júl. 30. 14:22
 2/8 Réti bubuzér ***** válasza:
Bros before 'hos!
2010. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

milyen felvételit buktál el? nem oda vettek fel ahova szeretted volna?

4,2-e átlag nagyon jó,örülj neki!!! ha meg tudnál jobb is lenni(lehet a szüleid ezt hiszik) beszéld meg velük,esetleg szánj kicsivel több időt a tanulásra majd. de sztem ilyen átlagra inkább büszke lehetsz,csak így tovább,ezt próbáld tartani!

az is becsületes,hogy egész nyáron dolgozol,egy kis buli igenis belefér,menj szórakozni is!! csak munkába próbálj meg időben odaérni,ez azért tényleg fontos :)

sok sikert és szép nyarat! :)

2010. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 4.2-es átlag szép. Nem értem, hogy miért nincsenek megelégedve vele a szüleid...
2010. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolták komolyan. A szülők rendszerint a legjobbat akarják a gyermeküknek és úgy érzik ha véletlenül nem úgy sikerül ahogy azt tervezték, hogy minden fáradozásuk hiába való volt. És igen van még miért élned, fogalmad sincs hogy mennyi akadályt fog még eléd sodorni az élet, amiket mind le kell gyűrnöd, s hogy mennyi szép pillanat vár még rád, ha most nem adod fel.
2010. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14:29 igen nem oda vettek fel ahová szerettem volna menni... és am. krvára komolyan gondolták, hogy 18 évesen mehetek a háztól. =(
2010. júl. 30. 14:53
 7/8 anonim válasza:

akkor sem kell,hogy ez legyen a helyzet. ez sok mindenkivel előfordult,de ilyen átlaggal ne ostorozd magad!! ha nagyon akarsz esetleg év közben próbálj meg átmenni,ez is egy megoldás(persze ha lehet)de én ilyen átlagra büszke lennék a helyedben :)

azt a 18 éveses dolgot pedig csak hirtelen indulatból mondták,hidd el,nem gondolják komolyan

2010. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem hogy ilyet egyetlen szülő sem gondol komolyan.
2010. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!