Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereked nagyszüleit milyen...

Gyereked nagyszüleit milyen gyakran hívod magatokhoz?

Figyelt kérdés
Csak úgy, vagy valamit ünnepelni, ebédelni?
2020. máj. 24. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
A gyereked nagyszülei a szüleid, vagy a párodé. Akkor hívd, amikor nektek jólesik. Van aki minden hétvégén együtt ebédel, és hétköznap is találkozik, van aki meg ünnepekkor se.
2020. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Nagymama vagyok. Két gyermekem és 2+2 unokám van. Nagyon sokat voltam mind a két gyermekemnél, sokszor hetekig. Mostmár nőnek az unokák ( 4,7,8,11),de ha találkozunk vagy beszélünk, az az első, hogy mama minkor alszol már nálunk. Igyekszem nem beleszólni az életükbe, gyereknevelésükbe így minden oké.
2020. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim naponta jönnek, van hogy kimarad 1-1 nap, de a szomszédban laknak, és a férjem csak minden 2.nap délután van itthon, úgyhogy én örülök hogy jönnek🙂 anyosomék ritkábban, heti 1x kb.
2020. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!