Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnál nekem ebben tanácsot...

Tudnál nekem ebben tanácsot adni? (Kicsit talán nem ide való a kérdés, bocsánat ezért)

Figyelt kérdés

Szóval: pénzes dologról van szó.

A munkahelyem egy tőlem egy 20 km-re lévő kisvárosban van, tehát busszal járok dolgozni. Sajnos a munkabeosztásom és a buszjáratok nem igazán passzolnak egymáshoz, ugyanis ha beérek akkor van 1 órám és 15 percem várakozni hogy mehessek a melóhelyre, munkaidő után pedig egy jó félóra-három negyed óra. Mivel utálok a buszmegállóban tétlenül várakozni délután, reggel pedig ,,csövelni" az utcán, így mindennap beülök egy kocsma szerű helyre, ahol a pultosokkal is nagyon jóban vagyok, sokat pletykálunk. De viszont most döbbentem rá, hogy ezt nem kéne, mert így 1 hónapban sok-sok ezer forintom megy rá a ,,várakozásra". Reggel nem akarok bemenni a munkahelyre bő 1 órával a kezdés előtt, mert igazából akkor még nem tudok neki állni dolgozni (és ingyen nem dolgoznék amúgy se). Autóval, motorral sem tudom megoldani ezt a helyzetet, mert nincs egyik sem. Úgy meg nem akarok bemenni hogy nem fogyasztok semmit. Télen még rosszabb a helyzet, mert akkor meg a fagyoskodástól menekülök és ezért megyek be a kocsmába. Viszont észrevettem már, hogy sokszor a megszokás is közrejátszik ebben... valahogy le kéne szokni erről, vagy valamit kitalálni.

Ja, és nincs olyan barátnőm vagy valaki akihez el tudnék menni vagy akivel elüthetném az időt.:(

Szerintetek mi lenne a megoldás? Köszönöm hogy végigolvastad és hogy válaszolsz. :) 21/L


2010. júl. 29. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon nem jó. Nem lehet esetleg megbeszélni a munkahelyeden,hogy mivel a közlekedéshez vagy kötve, egy órával előbb kezdenél és egy órával hamarabb befejeznéd a munkát?
2010. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, már mondtam a főnökömnek hogy mi a helyzet, de nem tudja megoldani. :((
2010. júl. 29. 21:05
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
könyvtár?
2010. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
20 km biciklivel nem sok. azzal nem tudnál bejárni? télen mondjuk nem annyira praktikus, de legalább 3 évszak meg lenne oldva
2010. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nincs esetleg olyan munkatársad aki szintén onnan jár be dolgozni pl kocsival nekem van olyan ismerősöm aki igy oldotta meg és a busz helyett a benzinbe ad
2010. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát azért mindennap 20 km bicajjal...

Nem nincs senkim sajnos akivel bajárhatnék. Nagyon sz.ar helyzet.:(

2010. júl. 29. 21:10
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Kora reggel könyvtár? Ugyan...


Sz@r ügy, én is így voltam, de én megbeszéltem a főnökkel, hogy egy órával hamarabb kezdek, egy órával hamarabb fejezem be. ha ezt nem engedi a tied, akkor passz, nem tudom mit csinálj. Bár, ha csak üldögélsz, akkor üldögélhetnél a melóhelyen is, és olvass vagy tanulj nyelvet...stb.

2010. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja és az oda vissza már negyven km.
2010. júl. 29. 21:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet hülye ötlet de pl vállalhatnál ott szórólapozást, katalógus kiosztást és akkor munka előtt és után ezzel töltenéd az időt még egy kis plusz pénz is lenne belőle.
2010. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg bemész de nem dolgozol, csak szimplán kivárod a munkaidő kezdetét. vagy ez sem működik?
2010. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!