Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártál már úgy, hogy rád...

Jártál már úgy, hogy rád szólt a párjod, amiért sokat beszéltél? Vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Tudjuk, vannak beszédesebb, és kevésbé közlékeny emberek. Lehet ezen vajon változtatni, hogy ne beszéljünk annyit amennyi jönne automatikusan? Persze hosszabb távon érdekel, nem időlegesen, mert az megoldható, tudom.
2010. júl. 29. 10:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mármint, hogy be nem áll a szám. a barátom viszont csendesebb típus jóval. sose szólt még rám, hogy fogjam be, de egyszer amikor kicsit mindketten ittunk, bevallotta, hogy az zavarja bennem, hogy sokszor a szavába vágok és így néha úgy érzi, hogy ő nem tud úgy érvényesülni. nagyon elszégyelltem magam, azóta igyekszem magam visszafogni, őt is mindig végighallgatni. de nem könnyű, mivel ez egy rossz beidegzés nálam.
2010. júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Most nincs párom, viszont régen előfordult már ilyen :) Engem nem zavart, tudom, hogy nagyon sokat beszélek. Mindennapi jelenség volt, hogy hazaértem, vagy ő hazaért, és ahogy megláttam, elkezdtem mondani a magamét, levegőt sem véve, öt perc után rámszólt, hogy egy fél percre maradjak csöndben, amíg legalább az első mondatomra reagálni tud.
2010. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Múltkor beszélgettünk bent a konyhában: anyós, sógornőm és én. Párjaink kint dolgoztak a ház előtt. Ebédnél közölte mind a három, hogy csak a saját párját hallotta folyamatosan beszélni :)


Párom szerint én is sokat beszélek, de nem szól rám így nyilvánosan. Inkább akkor, ha este mondjuk fáj a feje és én meg elkezdek neki csicseregni, akkor megkér, hogy most inkább ne.

2010. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem jártam így.:)

Viszont van egy ismerősöm, aki mindenkit lefáraszt, tolakodóan sokat beszél, nagyon el tudja rontani a társaság hangulatát a folyamatos szófosásával. Aranyos ember egyébként és jószívű de valahogy nem bír viselkedni. Ebből az lett, hogy kissé gyengébb idegrendszerű emberek, vagy akik sokat vannak a társaságában már kellemetlen embernek tartják és kerülik a társaságát. Mivel tényleg nagyon idegesítő, tökéletesen megértem őket bár sajnálom, hogy ez van mindig, mert egyébként tényleg egy jószívű ember, csak viselkedni nem tud.

2010. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az én párom azt szokta mondani, hogy szereti hallgatni ahogy "csacsogok" :)

Csak az a baj, hogy már nem tudja, mikor kell komolyabban odafigyelnie rám, azaz nem mindig érzékeli, mikor akarok valamit tényleg közölni vele, és mikor csacsogok, annyira megszokta már, hogy valamit folyton mondok... :)

2010. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én szeretem ha egy férfi elmondja ami a fejében jár, ha ez azt is jelenti h sokat beszél és én is szeretek sokat beszélni, de csak azokkal akik közel állnak hozzám, valamelyest számomra ez egy szűrő, képes vagyok egy-két szavakat elharapni, de ha valaki "méltó" rá szívesen csacsogok neki, kérdezgetem.....nekem kellemetlen lenne, ha rámszólna ezért a párom, esetleg olyan helyzetben tudom ezt elfogadni, ha mondjuk valami számára kellemetlen dologról beszélek....teszem azt szexuális szokások egy társaságban, akkor esetleg jogosan szól, de egyébként felesleges korlátozás és szerintem nem helyénvaló egy kapcsolatban, ha meg őt "idegesíti" az is kicsit elgondolkodtató
2010. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, nálam az volt, hogy keveset beszélek. Pedig nő vagyok... :-)
2010. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Eddig az én párom is szerette a csacsogásom, de most nehezebb a melója, és nincs rá kapacitása, hogy ezt hallgassa. Megpróbáltam kevesebbet beszélni, de egy szangvinikus típusnál ez nem olyan egyszerű. Persze belefutottunk, hogy egy hét után megint ugyanannyit beszéltem, és rámszólt mikor már nagyon nem bírta. Persze igaza van, de rosszul esett. És most nem tudom, hogy mitévő legyek. Nem akarom őt se fárasztani, meg magamat sem megerőszakolni. Ezért kértem tapasztalatokat.
2010. júl. 29. 11:14
 9/18 anonim ***** válasza:
Én az ellenkezője vagyok.Szerintem a társaság legcsöndesebb tagja vagyok.Bár,ha nagyon közel állnak hozzám,akkor én is többet beszélek,de új társaságban,már nem megy!Próbálok többet besélni,de nem megy.Főleg mióta itthon vagyok és úgy érzem már alig tudok normálisan beszélni.Hadarok már nagyon.
2010. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem azt szokta mondani, hogy ne legyek már olyan kuka.
2010. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!