Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már rá példa, hogy...

Volt már rá példa, hogy elhagytak majd egy idő után visszamentek hozzád, esetleg fordítva? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Megbánás, átgondolás végett? És utána minden szép s jó lesz vagy ébredjek fel a tündérmesékből? :(
2011. jún. 2. 11:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Hozzám igen, ma már a férjem is, de szerintem ez a statisztikai szórás széle. Mellé tudnék tenni 9 másik esetet, amikor vissza se néztek. A környezetemben is ezt tapasztalom. Egyszóval van rá esély, de borzasztó kicsi.


A körülményektől is sok függ, nekünk abban volt szerencsénk, hogy egyidőben ismertük fel mindketten, hogy min kell változtatnunk - nekem is, neki is.

2011. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
nálam egypárszor előfordult. Volt olyan h elhagytak és éveken keresztül azt akarta h visszafogadjam, de szerintem egyszer ott volt az esély és már nekem nem kellett.
2011. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

mark86


tudni kéne mi miért történt,de én azt javaslom ÉBREDJ FEL!

2011. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem is hagytak el, aztán jöttek vissza. Azóta már lassan 3 éve vagyunk együtt. Igaz az, hogy aki menni akar, azt hagyni kell és csak a töltött káposzta jó felmelegítve, de vannak olyan esetek, amikor szükség van egy kis időre. Időre, hogy nyugodtan át tudd gondolni az életed, hogy érezd hiányzik-e a másik és még 1000 dolgot.
2011. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
engem elhagyott a bnőm másnapra már jött is vissza de nem engedtem..
2011. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóan a szórás szélén vagyunk, 2 év együtt, 4 külön, majd most már 7 év együtt, 2 gyerekkel szépítve a mindennapokat. Viszont erre a két bejegyzésre azért nem kezdenék el gyűrűket nézegetni, tényleg nagyon ritka, hogy ismét összejön a két ember és működik is a kapcsolat. Mind a két fél munkája kell hozzá, hogy a korábbi problémákat fel lehessen dolgozni, kiküszöbölhetőek legyenek.
2011. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Velem sokszor előfordult.Nagyképű lesz, de igaz, eddig az összes pasim újra akarta kezdeni velem.Sajnos én ennek nem vagyok híve, mert volt olyan is, akit nagyon szerettem, de ha rajtam valaki egyszer áttapos, és én azon túlteszem magam, utána már nem lehet visszacsinálni, csak barátságig.Amúgy meg miért ne lenne lehetséges?Az emberek változnak.
2011. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt, volt.Szakított velem a srác aztán lelépett egy másik csajjal.Még az nap találkoztam vele és mondtam neki hogy lesz még olyan hogy könyörögve fog jönni hozzám hogy fogadjam vissza.És lám-lám pár hónap múlva elkezdett ismét keresni hogy mégis engem szeret.Egy percig sem gondolkoztam.Mondtam neki hogy én nem vagyok rá kíváncsi soha többé.Nem érdekel mit akar.Ha egyszer lelépett akkor másodszor is lefog.

Szerintem is ébredj fel a tündérmesékből.Hiába bánja meg és jöttök összes ismét nem lesz már semmi ugyan olyan.Mindig ott lesz a rettegés hogy mikor hagy el megint.Felesleges stressz az egész.:) Fel a fejjel.

19L

2011. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ,hány éves a kapcsolat stb...

Bár kevés az esély,hogy igazán megbánja,azért az a kevés is valami.

Lehet,hogy ídőközben rájött, hogy csak Te kellesz neki...

Kérdés,hogy fel tudod e dolgozni,és hogy NEKED kell e még?

Ha szereted 1 esély még belefér szerintem.

2011. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2 exem is vissza akart jönni, nagy megbánás, nagy szerelem, nagy nemtudokélninélküled, de egyikkel se működött már, főleg miattam.
2011. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!