Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már rá példa, hogy...

Volt már rá példa, hogy elhagytak majd egy idő után visszamentek hozzád, esetleg fordítva? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Megbánás, átgondolás végett? És utána minden szép s jó lesz vagy ébredjek fel a tündérmesékből? :(
2011. jún. 2. 11:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Anno én szakítottam, majd két hónap után különböző okokból kifolyólag (depressziós lett, szerettem volna segíteni, egyszóval sajnáltam...) visszamentem a sráchoz. Ma már bánom, időhúzás volt. Tartott mégolyan3-4 hónapig, éreztem hogy ez nagyon nagyon nem megy, és végleg leléptem. Egyet értem el vele: én lettem a szemét, aki "szórakozik" a másikkal. Szerintem is ébredj fel. Sajnálom.
2011. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

engem elhagyott a barátom 3 hónap után, majd fél év után visszajött, most vagyunk együtt 6. hónapja és lényegesen jobb mint ezelőtt

19/L

2011. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

a mi kapcsolatunk nagyon szép volt

néha egymás agyára mentünk, a lényeg hogy 3 év után azt mondta hogy hagyjuk egymást

de elvileg szeret

... nagyon


23L

2011. jún. 2. 12:02
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem konkrétan elhagytak, hanem tök egyértelmű volt, hogy már vége a rózsaszín ködnek és nem kellek, csak nincs kedve szakítani.

Rákérdeztem, hogy szeret-e/akarja-e a dolgot, azt mondta nem tudja... úgyhogy kiszálltam a kocsiból és hazasétáltam...

Fél év múlva jött vissza, ő teljesen belém habarodott, de nekem már nem ment (gondolom pont azért zúgott belém mert érezte, hogy már küzdenie kell és ez tetszett neki) végül én szakítottam és ugyanúgy megbántottam őt, mint ő engem elsőre... hát nem lettem tőle boldog :(

2011. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
volt példa erre is, arra is... egyik sem működött.
2011. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen, 2 hétig külön voltunk, akkoriban előtte feszült voltam, lehet ez is volt az oka, párom egy másik nővel kezdett járni, de persze előtte megmondta nekem.

Majd 2 hét után szinte könyörgött nekem, hogy mennyire megbánta, rájött,hogy csak engem szeret stb.

Ez már rég volt, azóta már a férjem és nagyon boldogok vagyunk.

2011. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

nos, velem is volt ilyen, de nem magamról fogok beszélni, hanem tanácsot szeretnék Neked adni..én mindig annak a híve voltam és vagyok, hogy ha 2 ember szereti egymást, akkor újra meg kell próbálniuk..viszont ha az ő részéről ez nem egy hirtelen döntés volt (amit nem tudok), akkor sajnos kár reménykedni..persze, hogy szeret, hiszen 3 évig együtt voltatok, és rengeteg közös emléketek van. Viszont lehet, hogy ő úgy gondolta, hogy mégsem Te lehetsz az igazi számára. Figyelj, én azt javaslom, hogy fogd fel úgy, hogy vége. Tudom, nagyon nehéz lesz, és sokat fogsz még sírni és bánkódni..De lehet, hogy 1 hónap vagy 2 hónap után meggondolja magát és visszatér Hozzád. Mert hiányozni fogsz neki..viszont akkor mindenképp tisztázd le vele, hogy tényleg te hiányzol-e neki, vagy csak a kapcsolat, a megszokás, az, hogy vele vagy mindig..mert ha erről van szó, akkor felejtsétek el egymást..


A lényeg, hogy most jó darabig még biztos egyedül akarsz lenni és sajnáltatni Magad, ez természetes.De azt tanácsolom, hogy vegyél erőt magadon, és mindig foglald le Magad valamivel, légy a barátaiddal, menjél el szórakozni és minél kevesebbet légy egyedül. Ilyenkor az a legrosszabb. Remélem, segítettem! Fel a fejjel, egy biztos..Az idő sokat segít majd :)

2011. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

utolsó: köszi

azt mondta nem fog soha senkit úgy szeretni mint engem, és számára mindig is az igazi maradok, ha visszatér ha nem

nehezen létesített kapcsolatokat korábban is (27 éves) és én voltam az egyedüli akivel az életét tervezte

pedig lett volna jobbnál jobb lehetősége :S

tudom, hogy most ő is szenved

megpróbálok elvonatkoztatni, de nagyon nehéz lesz

2011. jún. 2. 14:16
 19/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nagyon át tudom érezni, min mész most keresztül. Majdhogynem szóról-szóra ugyanez történt velem is. Ugyanígy kért, hogy hagyjuk egymást, és ugyanígy velem tervezte az életét, és ugyanígy biztosított róla, hogy soha nem szeretett még így senkit, és soha senki nem fog neki annyit jelenteni, mint amennyit én. Ennek ellenére valamiért szakított velem, majd rá pár hétre visszatért, hogy hiányzom és próbáljuk meg ismét. Nagyon boldog voltam. Az egész újrakezdés kb. 2-3 hónapig tartott, de az maga volt a borzalom, pedig én tényleg akartam. Az, hogy ő komolyan gondolta-e, azóta sem derült ki. Az újrakezdés után az egész kapcsolat már nem volt ugyanolyan, sőt sokkal rosszabb volt; már nem tudtunk miről beszélni; nem tudtam benne bízni; mindig attól tartottam, hogy mikor mondja ismét, hogy legyen vége. És így már tényleg nem volt értelme.

De nálatok lehet még másképp, és ahogy előző válaszolók is írták, lehetnek kivételek.

2011. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
13.56-os vagyok..nos, ha tényleg így áll a szitu, akkor szerintem érdemes lenne leülnötök megbeszélni, hogy ha ennyire szeretitek egymást, újra kéne kezdeni. elölről és tanulni a régi hibákból. én nagyon szurkolok!!!
2011. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!