Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi játszódhat egy férfiban...

Mi játszódhat egy férfiban aki elhagyta a gyermekét? Érez e bűntudatot, vagy megbánást vagy egyeltalán eszébe jut e néha, hogy van egy fia?

Figyelt kérdés

"Szerelmem , akit a világon a legjobban szerettem " több éves problémamentes kapcsolatuk után , akkor dobott el amikor megmondtam ,hogy kisbabánk lesz!Ekkor 8 hetes terhes voltam. Nem tudta megmagyarázni, hogy miért hagy el, csak azt hajtogatta hogy nagyon szeretett, de most benne megváltozott valami..

(Mindketten 35 -ön túliak vagyunk)

Tehát végigcsináltam a terhességet, a szülést egyedül, a picikém most már fél éves , "apuka" nem látta még !

Volt pár nekifutás, de a megbeszélt időpontokban soha nem jött el , pedig ő akarta látni.

Én nem keresem és nem is érdeklődik , sőtt már nem allnék vele szóba , de szeretném tudni, hogy egy ilyen "emberben" mindez hogyan játszódhat le?? Van e némi megbánás, vagy csak éli életét mindha mi sem történt volna?? Vagyunk így sajnos egy páran, mik a tapasztalataitok??


2010. júl. 28. 23:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem akart gyereket (ahogy látszik) akkor nem hiszem hogy túlzottan gondolna rá! Ha nem terveztétek akkor azért te is hibás vagy kicsit mert én ezerszeresen vigyáznék ha nem akar a másik 200%-ra gyereket!
2010. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%
Az én meg látásom az,hogy nem .Vannak olyan férfiak akik mentálisan nem alkalmasak arra a feladatra ,hogy apák legyenek.Ilyenről én is tudok,a lánya 11 éves talán és még nem látta. Szégyen az ilyen ember!
2010. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%

Miért szégyen, ha ő nem akarta a gyereket?

Többéves kapcsolat, eddig megoldották a védekezést és nem lett baba, hát ő most se akart...

Nem hiném, hogy gondol rá, majd 10-15 év múlva gondolni fog rá valószinűleg.

2010. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
45%
Talán arra gondol,hogy a terheséggel csőbe húztad! És igaza lehet. A tudta és beleegyezése nélkül felelőtlenség volt gyereket vállani!
2010. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%

Először is nem csak a gyermekét hagyta el hanem tégedet is!

Probléma mentes kapcsolat?Lehet ,hogy önző volt mert ki nyaltad a seggét de ez neked fel sem tűnt , most viszont csak második lenne a baba után.Ki tudja mi történt? Szeret?

Az az ember egy vicc! Már bocsi,hogy ezt írom de én is apa vagyok és ölnék az én kincsemért.34F

2010. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
30%

Undorító féreg az ilyen, nincs benne semmi megbánás...

gyerektartást fizet? vagy ennyire elhatárolja magát?

2010. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%

"Talán arra gondol,hogy a terheséggel csőbe húztad! És igaza lehet. A tudta és beleegyezése nélkül felelőtlenség volt gyereket vállani!"


Csőbe húzta? uramatyám!!! nem 20 évesekről van szó!!!

Az én ismerőseim között is volt ilyen. A férfi otthagyta a nőt amikor az terhes lett. Később a nő férjhez ment egy pasihoz aki úgy tekinti a gyereket mintha a sajátja lenne. Most 20 éves a lány és még egyszer sem látta az "apját"

2010. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%
Csőbe húzta.Egy diplomás ember írta ki a kérdést.Nem is gyerekek már,szerintetek nem beszélték meg előre a gyermek jövetelét???????
2010. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%

Miért, hol derül ki, hogy diplomás lenne???

Nem mellesleg ma olvastam TANÁRI diplomás embertől olyan kérdéskiirást, hogy bbbrrrr.... és ezt csak a helyesirására kell érteni, a tárgyáról még nem is beszéltem.....

2010. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
A ti esetetekben nem tudom, mi lehetett, de sok férfi a sértettség miatt nem keresi a gyerekét sem. Mármint amikor a nő mondja a férfinak, hogy viszlát, akkor sok férfi azért nem keresi a gyerekét sem, mert úgy érzi, ezzel a nőt bünteti. Sokan nem gondolnak bele abba, hogy a gyerek nem egy tárgy.
2010. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!