Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdünk eltávolodni egymástól...

Kezdünk eltávolodni egymástól barátommal? Már 2éve 8 honapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés

igérem rövid leszek: több mint 2.5 féléve pontosabban 2éve ls 8honapja vagyunk együtt barátommal én most 20 vagyok ö 22. mostanában elég sokat veszekszünk pl a szombaton megvolt beszéve h megyünk bulizni, mondta persze beszéltem bnömmel is h ha van kedve jöjjön. barátom közölte a buli napján h nincs kedve, mondtsm h menjünk ketten(gondoltam bnöm miatt nem) de monta akkor sem de én meg egész héten erre késültem, és el is mentem de mondtam barátomnak h szeretnék is. természetesen kiakadt. de egyszerüen egész nyáron nem birok menni sehova mert neki sosincs kedve :/ én se vagyok 1 nagy bulizos de 1x2xelmegyek nyáron és bánt h ö sosem akar. mikor menjek ha nem most?!.na mind1 ma szüleimmel voltunk vásárolni én vettem 2 fölsöt régen ilyet nem nagyon hordtam, de sokat változott az izlésem mivel kezdek nöiesedni, nöies ruhákat cipöket hordani, és ez sem tetszik a barátomnak ma nagyon leorditott h minek veszek ilyet h ribancos vagyok :S..pedig az 1ik felsö egy fekete nyakbaakasztos felsö kicsit buggyos az alja, a másik egy szürkés barnás kosaras, vállpántos felsö ráadásul nem ilyen márkás ami 6-7ezer ft csak 1000ft volt még nem is mondom h én ilyen nagystilü vagyok, de neki nem tetszik. meg folyamatosan amikor nem birok talizni vele mert diákmelozik akkoris leoszt h nem igaz h nekem miért kell ezt meg azt csinálni. ma is hogy a szüleimmel voltam leszidott nem h találkoztunk volna. mindennap szoktunk szinte de folyamatosan mondja ha pl ilyen közbe jön és nekem rosszul esik mert hát a családommal vagyok. ö albérletben lakik itt ahol én lakok mert ide járt suliba (2éves felsöfoku képzésre) amin megbukott az "államvizsgán" és folyamatosana tanárt szidta/szidja, h nem ö miatta van holott emlékszem vizsgaidöszakban minddig mondta nekem h igy ugy tanuljak ö meg alig tanult erre a vizsgájára és mondtam h tanuljon de egy ilyen vizsgára napi 1ora tanulással nem lehet felkészülni. és igen rosszul esett, h nem sikerült neki mert szeptembertöl meg fösulira fog járni ami sokkal keményebb lesz. és engem cseszegetett h tanuljak igyugy és én le is vizsgáztam mindenböl. Meg miota együtt vagyunk sajnos leépültek a barátaim mert mindent barátommal tölöttem, és most nyáron tudunk találkozni és barátom azon is folyamatosan kiakad, h találkozok bnömmel és este megyek haza 10körül :/ olyan mintha kiakarna sajátiatni v nem is tudom. de nekem ez nagyon nem tetszik mert nekem is van saját életem. meg 10éve versenyszerüen sportolok ezt az évet sajnos sérülések miatt ill. suli miatt ki kellett hagynom, de most nyáron birok már járni és folyamatosan mondja h mnek járok nincs értelme meg stb..

sztetek mit tegyek? szeretem de ezekután egyre jobban ki ábrándulok belöle, ráadásul anyukám el kezte szeptembertöl gyűjteni a 200asokat h hatan(családom + barátom és tesom bnöje)eltudjunk menni 1 hétvégére kikapcsolodni és erre is mondja h nincs kedve meg pénz is a sulira kell mert fizetös . pedig nem is neki kell fizetnije!!! és ez durva volt, anyukámnak is rosszul esett :/ és egyre jobban kezd i nem kedvelni öt ezek miatt.

mit tegyek? segitstek légyszi!


2010. júl. 28. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:

hm...biztosan kell erőltetni ami nem működik?

ez a "puffogok mert a barátnőddel mész" sztory ismerős a párom is ezt csinálta 3 éve mikor összejöttünk...DE akkor még jóformán gyerek volt, 17-18 éves...ez annyira gyerekes, megkötlek, az enyém vagy...ugyan már...

a párod nagyon gyerekes...valakit nem lehet ennyire megkötni azért...

Kicsit off de mint mondtam a párom is ilyen volt, megváltozott 1 év távkapcsolat után, jobban működik a kapcsolatunk mint valaha...szóval lehet változni, csak mérlegelni kell, hogy érdemes-e változtatni

az meg, hogy mit veszel fel, ki ő hogy leribancoz? nem szó szerint de akkor is...


Aztán a sosincs kedv...egy idő után meghal a kapcsolat tőle...a párod részéről megszokást látok, lehet, hogy már "megszokta" a sok jót, neki már minden mindegy, hisz megtud kötni, úgy beszél Veled ahogy akar, Te elnézed neki...


Beszélj vele őszintén, azokat a dolgokat beszéljétek át amiket IDE írtál, pont így. Minden kapcsolat alapja a kommunikáció és az őszinteség!


Sok sikert! habár nem tudom érdemes-e küzdeni...

2010. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi, h irtál!

most épp felhivtam mert ingyen tudunk beszélni, és azt mondta h minek veszek felsöket a többi 20 mellé:/ nincs is 20..na mind1 a másik amit nem irtam le ez a telefon leoszott h nem vittem el magammal és hivtam fel h mizu pedig mikor elmetünk otthonrol mondtam hha hazaérek hivom. és leosztott:/

2010. júl. 28. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat már régen a megszokásokon alapul, semmi máson. Nem látod, de ideje lenne kilépned belőle.
2010. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia. a párom tizenévesen osztott ki hasonlóan engem. akkor sokat tűrtem neki. ha visszanézek csak azt látom mennyire hisztis "gyerek" volt még akkor.

Persze néha még most is vannak hisztik, de más típusúak, tuti évek múlva ez lesz a "dedó" de most ezeket lenyelem. A te párodéhoz hasonlót nem nyelném le. Nem azért de pl mi köze ahhoz, hogy hány blúzod van? feltéve, ha a Te pénzedből vannak. Egyszer nekem is mondott hasonlót a párom, és azt mondtam, hogy egy hétig ugyanazt a cuccot fogom hordani reggeltől estig, hogy könyörögjön, hogy mást is vegyek fel:D erre már ő se tudott mit mondani...a férfiak csak mormognak:D:P


Amúgy rajtunk (miután két évet együtt voltunk) a távkapcsolat sokat segített, jobban értékeljük egymást, "felnőttünk", megérett a kapcsolatunk arra, hogy végre komolyan viselkedjünk egymással szemben, nincs féltékenykedés, nincsenek jelenetek...

persze veszekedés van néha, de hol nincs?

szerintem a párodnak 22 évesen lehetne kicsit több esze és nem piszkálódna annyit:P


beszélgessetek erről. előző voltam.

2010. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rövid? :)
2010. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem amúgy, hogy sokan itt szinte párterápiát várnak a válaszolóktól. mégis, hogy tudjuk objektíven nézni a helyzetet, ha a párod szemszögéből nem ismerjük? így erre nemigen lehet semmit mondani.

azt látom, hogy te elégedetlen vagy a jelenlegi helyzettel és csupa félreértés, sértődés a kapcsolatod, amiért a párodat okolod, rá hárítod minden baj forrását, ami egyszerűen nem igaz, mert ez 2 emberen múlik.

ha vársz még valamit ettől a kapcsolattól, akkor talán le kéne ülni kettesben és higgadtan átbeszélni mindent, ordítozás, hiszti és veszekedés nélkül.

2010. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

az a helyzet, h nem birok leülni vele beszélni, mert akkor egyböl megsértödik:/ és nem hallgat végig

az ö szemszögéböl nézve az van h délelötönként nem bir mit csinálni és mindig hiv h menjek hozzá, de délelött nekem is vannak dolgaim amit megkell csinálnom, fözés vasalás stb. és ha van idöm mindig bemegyek délelött hozzá(külvárosban lakok)de ha már nem birok menni m

r kiakad:/ én nem párterápiázok itt csak véleményeket kérek akik ezt átélték, csak amiota járunk minden nyáron bealakit vmit ami rámegy a nyaralásra is most is h neki nincs kedve nem is ö fizetné:/ ök négyen vannak tesok tehát nem nagyon járnak igy el nyaralni mi is csak egy hosszu hétvégre mennék belföldre, és itt izél holott neki semmiben nem lenne, más örülne neki..

rövidre terveztem az irást de igy sikerült..majd3évet nehéz lenne leirni:)

2010. júl. 29. 10:51
 8/8 anonim ***** válasza:

20 éves vagy, elötted az élet ..miért hagyod hogy megalázzanak egy nem müködö kapcsolatban?

emeld fel a fejed, dobd ki, keress egy olyat aki megérdemel

2010. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!