Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve vagyunk együtt a párommal és úgy érzem kezdünk eltávolodni egymástól. Miért?

Figyelt kérdés

Van, hogy napokig semmi baj nincs, minden olyan, mint régen, bókol, félórákig csókolózunk és minden olyan szép, aztán jönnek a veszekedések, a hisztik és a duzzogások.

Sokat vagyunk együtt (ha lehet minden nap), ha már nem találjuk fel magunkat, DVD-zünk.

Folyton csak problémák vannak itthon (anyám utálja)én vagyok a "cseléd", én a suli, Ő a meló miatt feszült, sokat veszekszünk.

Egyre többször eltol magától, ha simogatni kezdem(csikizi->régen imádta), eddig volt, hogy napi 2x-3x együtt voltunk, most örülhetek ha kedve van hozzá.

Egyre többször sírom magam álomba, mert annyira magányosnak érzem magam néha és ez fáj.

(17/l & 20/f)


2009. ápr. 30. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

én is így voltam 1 év után a barátommal. de annak már rég vége.

lehet túl sokat voltatok együtt, vagy nem vagytok elég kreatívak, csináljatok együtt új dolgokat, esetleg változtathatsz a külsődön is, néhány apróságon, hogy ne a megszokott legyen neki. de ha mindent bevetettél már és semmi nem segít, akkor sajnálom

2009. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne találkozzatok minden nap,egy kis szabadság jót tesz.ugorj el a barátnőidhez,stb.
2009. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!