Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét voltam, hogy...

Nagyon szemét voltam, hogy nem mentem ki nagynénémnek segíteni?

Figyelt kérdés
Apukám súlyos beteg, anyum meg elment épp, amikor jöttek nagynénémék. Én még hajat mostam, meg készülődtem, mert holnap 4kor kelek, hogy beérjek az iskolába. Nagynéném hozzáfogott mosogatni, én meg bejöttem a szobába, hogy itt tovább készülődjek (pakoljak, stb). Szemét vagyok, hogy nem segítettem neki mosogatni?
2008. nov. 23. 15:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudni kell még, hogy itt volt velük apum anyja is, részben ezért is nem mentem be apuhoz. Mert mióta apum beteg, azóta folyamatosan kiborítanak minket, oktatnak, hogy miért nem így csináljuk, miért nem úgy, stb. Anyumat is lehozták, hogy miért nem beszél a dokikkal, miközben anyumnak már az állása is veszélyben forgott, annyit rohangált apum ügyében. Anyum már teljesen ki van bukva tőlük, hogy még ők is oktatják. És szerintem értelem szerűen én se igazán szívesen vagyok a közelükben. Állandóan okoskodnak, mamám meg állandóan bőg apum miatt, amit részben meg is értek, de ne egyfolytába tegye, és ne úgy, hogy közben minket szid, hogy mennyire nem foglalkozunk apummal, miközben anyu még az állását is feladta, hogy gondozhassa. Vélemény?
2008. nov. 23. 15:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszen neked is megvolt a saját gondod
2008. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez nem nagy dolog,feltéve hogy ha nincs belőle rendszer hogy nem te mosogatsz el.Nem tudom milyen szándékkal segített nagynénéd,ha nem morogva csinálta szerintem nincs baj.
2008. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem rendszer, csak ő megfogta, és elkezdett mosogatni. Nagynéném mindig morogva, és nem lehet tudni, hogy mit gondol, mert nem mindig vagyunk jó kapcsolatban. A mi alatt anyumat és engem értem, és a nagynénémet.
2008. nov. 23. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen igazán ne emészd magad, szerintem csak te csinálsz magadnak ügyet belőle. Arra gondolj, hogy ha a testvéred (mert a nagynéni az ugye valamelyik szülőd testvére) bajban lenne, és te elmosogatnál neki, az járna az eszedben, hogy eközben épp mit csinál a gyereke? Egy család vagytok, valószínűleg azért is segített a nagynénéd, mert látta, hogy te elfoglalt vagy. A mosogatáshoz amúgy sem kell két ember.
2008. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!