Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményt szeretnék kérni az...

Véleményt szeretnék kérni az adott szituációról. Csak szerintünk nem normális ez?

Figyelt kérdés

A párom öccsének (25éves) lett új barátnője (27). Elég furcsának tartjuk a lányt, rossz híre van a városban is. Egyik pasit "feji" a másik után. Most a sógorjelölt fizeti neki az albit mert pár nap után összeköltöztek. A lány nem ad bele semmibe. Keveset van otthon mivel az exénél lóg, azzal a kifogással h nehéz továbblépni neki. Családi ebéden csak a telefonját bújja (havi 1ilyen ebéd van) és lökdösi a sógoromat h menjenek már. Minden kaját lefikáz, semmit se eszik meg. Mindenért a szemét forgatja.

A sógorom persze fülig szerelmes belé, nem vesz észre semmit lassan 5hónapja.

Szerintetek megpróbáljunk beszélni vele? Érdemes lenne? Vagy hagyjuk h rájöjjön egyedül?!



2020. máj. 6. 13:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Minek pénzeltek egy felnőtt embert?
2020. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%
Ja, hát ha a ti pénzeteken tartja el a lányt, akkor igenis van közötök hozzá. Egyszerűen mondjátok meg, hogy sajnos most nincs annyi, nem tudtok adni (vagy nem annyit). Ha nem lesz apanázs, a leányzó pillanatok alatt el fog tűnni.
2020. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem veszi észre, mert ti fizetitek neki a puncit. :-)
2020. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonymousreview60 ***** válasza:
90%

A srác szerelmes, életében talán először, és a falu biciklijére pattant. Megesik. Hasonló cipőben jártam én is.

Javaslom, hogy a csajt a sógor előtt/neki ne kritizáljátok, ne próbáljátok felnyitni a szemét! Ez jó lecke lesz neki.

Ettől függetlenül, amíg ti ekkora mértékben tartjátok el a sógort, addig az ő pluszegye is köteles bizonyos viselkedési normákhoz alkalmazkodni legalább a havi 1 ebéden.

2020. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
43%
Minek pénzelitek? Azt hiszed ettől jogod van beleugatni egy felnőtt férfi szerelmi életébe? Esküszöm, mint egy hárpia anyós, olyan vagy. "Azt hallottad" Na és? Az vagy igaz, vagy nem, de közöd semmi hozzá.
2020. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
44%
A csaj meg nyilván azt hallotta hogy rühellitek, dumáltok róla Én se vágynék a társaságotokra, nem kéne a kajátok sem, a társaságotok meg pláne nem.
2020. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

El kell zárni a pénzcsapot, ami nem is értem, miért van megnyitva.

(Autó luxuscikk, bárki bármit mond.)

2020. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
49%
A kérdezőnek nem az a baja hogy pénzelik, hanem feljogosítva érzi magát ettől hogy belepofázhasson a sógor dolgaiba.
2020. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Természetesen nem szólunk bele semmibe. Azt csinál amit akar. Kedvesen és normálisan viselkedünk velük, semmi okot nem kap hogy utáljon minket. De felőlem utálhatna is, nem kötelezzük hogy jöjjön.

Nem pletykálkodok senkinek semmiről, sajnálom hogy valakinek szúrja a szemét hogy mindent megbeszélek a férjemmel. Tanácsot kértem, nem kioktatást.

2020. máj. 6. 15:51
 20/25 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha a kisasszony minden ételt lefikáz tudod, én nem hívnám akkor még családi ebédre. Havi egyszer sem. Aztán talán előbb utóbb észre venne magát, vagy a sógorod. Ha nem, akkor meg ez van, nem fogja zavarni a vizet nálatok azon a havi egy ebéden sem. Nem kell tartani a kapcsolatot olyannal, aki ennyire bunkó személyiség. Nem kötelező, sógorod kedvéért sem. Én sem tartom a kapcsolatot a rokonságban a bunkókkal. Nyugodtabb és jobb is az életem azóta, azelőtt sem kaptam tőlük semmit, ezután sem várok el semmit, csak hogy hagyjanak békén :)
2020. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!