Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Többi lennt.

Mi a véleményetek? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Én egy 27 éves lány vagyok.Lassan egy éve szerelmes vagyok egy férfiba.Sajnos messze lakik tőlem,viszont nemsokára találkozni fogunk.(baráti kapcsolatban vagyunk,volt már,hogy beszéltünk telefonon,az sms-re is mindig reagált).Szerintetek elmondjam majd neki,hogy mit érzek iránta?Egyetlen gond van,hogy családos.Tudomásom szerint nem a legfényesebb a viszonyuk.Ezt nem azért írom,mert szétszeretném őket szakítani,eszem ágában sincs,csak szeretném,hogyha erről tudna.Sokan ezért biztosan elítélnek majd,hogy hogyan fordulhat meg ilyen a fejemben,de senki sem tudhatja,aki ezt még nem élte át.Próbáltam elfelejteni,mert tudom ennek a dolognak jövője nem lehet,de ez nem olyan egyszerű.Úgy érzem megnyugodna a lelkem,hogyha ő erről tudna.Azt hiszem így könnyebben letudnám zárni a dolgot.Válaszotokat előre is köszönöm!
2010. júl. 28. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Házas embernek ne beszélj az érzéseidről. Ne kavarj körülötte. Én is voltam már szerelmes egyszer egy nős férfiba, de sohasem tudott róla. Nemcsak ő nem, de senki. Szépen lebeszéltem magam és kész. Az ember agya azért van, hogy használja.
2010. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ejj, hát mit vársz tőlünk? Hagyd a fenébe a pasit. Majd ha saját akaratából !!!!!! elválik, aztán egyenesen hozzád megy utána, na, akkor kezdjél vele valamit.


Addig meg keress valakit aki szabad.. nem vagy már kislány.


Hidd el, nem egy férfi van a világon aki hozzád passzol, hanem több ezer.

2010. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó vagyok. majd elfelejtettem, én is szerettem már bele nős pasiba. Aztán gondos és alapos munkával kiszerettem belőle. :) Ma pedig egy jó barátom, akire számíthatok.
2010. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát bizony jó nehéz helyzet. Nem ítéllek el, a szerelem nem válogat. De gondold végig alaposan, mit érhetnél el, ha elmondanád.


Nyilvánvalóan nem azért akarod elmondani, hogy lezárd. Azért akarod elmondani, mert reménykedsz, hogy ö is úgy érez, mint te, és a szerelmed viszonzásra talál.


Az, hogy az smseidre válaszol, meg már beszéltetek telefonon (ebböl gondolom, hogy nem is rendszeresen), az nem azt jelenti feltétlen, hogy nem szereti a feleségét. Igen, lehet, hogy vannak gondjaik, de egy hosszú kapcsolatban ezek elöfordulnak.

Lehet, hogy csak arról van szó, hogy jól esett kipanaszkodnia magát a családjáról, és egy kis flört mással feldobja öt, visszaadja az önbizalmát, egy kis izgalmat csempész, de semmi több.


Azt is tisztázd, hogy te mit vársz. Ha visszautasít, belenyugszol, ez rendben. De ha esetleg viszonozza az érzéseid? Akkor mi lesz? Akkor a karjaiba omlasz, holott nős? Akkor mihez kezdtek? Persze ezt nem tudhatod.


Én azt gondolom, ha szerelmet vallasz neki, azzal egyedül magadnak áthatsz. Egy jó és biztos kapcsolatot ez nem fog megzavarni tartósan. Inkább az a kérdés, hogy veled mi lesz utána?

2010. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az,hogy 27 évesen már lehetne eszed is!

Mégis miféle ember vagy te?Ne csodálkozz,ha ezért bárki elítél,mert ha lenne benned kis jóérzés te magad is ezt tennéd magaddal.Én nem tudnék tükörbe nézni ha ilyen megfordulna a fejembe.Mi a fenét akarsz te egy nős férfitól?Nincs elég szabad?Vagy az a fajta vagy akit ez vonz?A házasságához,hogy mennyire jó vagy sem,meg semmi közöd nincs.De egyébként gondolod ha szeretőt keres akkor azt mondja jó?Ennyire ostoba nem lehetsz!Az meg egyenesen undorító amikor egy nő kínálja fel magát egy pasinak,Vall szerelmet még független esetében is.De mégis egy ilyen nőben mennyi tartás méltóság lenne?Az érzelmi iq-d a béka segge alatt....

Egyébként meg amint írod nem is ismered,mégis honnan ezek az érzések?

Nagyon gáz lehetsz.

2010. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem ítéllek el, a szerelem nem válogat de ebben a dologban nagy eséllyel vesztes lehetsz.

Ugyanakkor az is kőbe vésett szabály, hogy minden nős férfi 'nem valami fényes' kapcsolatban van a feleségével ha be akar fűzni egy másik nőt. Papírforma.

2010. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztosan azért nem tudtad elfelejteni, mert nem is akartad IGAZÁN, vagy mindig is amolyan nyitott könyvként lebegett a szemed előtt. Nem tudom, érted-e mire gondolok...
2010. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
19:28 Szerintem nem kellene személyeskedned,és hogyha nomálisan végigolvastad volna a történetemet,abban le van írva,hogy nem szeretnék tőle semmit,mert tudom nincs jövője a dolognak.Nem kell rögtön a rosszat feltételezni a másikról!!Egyébként meg ha ilyeneket le mersz írni másokról,úgy,hogy nem ismered,elbeszélgethetnénk,hogy kinek nagyobb az intelligenciája.!
2010. júl. 28. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát neked semmi képen,ha fel akarsz bolygatni egy családot.Ha semmit nem akarsz,akkor minek aláznád meg magad azzal,hogy kitálalsz neki,szerelmes vagy belé.Nevetségesen ostoba vagy!!!!
2010. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem akarsz semmit, akkor tényleg nem kellene elmondanod, hogy szerelmet érzel. Miért akarsz akkor bekavarni??? Hogy legyen szar másnak is? Próbáld meg elfelejteni, nem lehetetlen, csak akaraterő kell!
2010. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!