Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha ezzel állna...

Mit szólnátok ha ezzel állna elő a 14 éves lányotok?

Figyelt kérdés
Mit szólnál/tennél ha a 14éves lányod azt mondaná,hogy benned bízik a legjobban és hogy nem terhes csak jobb biztosra menni és nem feküdtek le a barátjával stb.(csak ujjazás volt) és szeretne 72 órás tabit?
2010. júl. 28. 18:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám elröhögné magát mert azt hinné csak viccelek,ennyi idősen én még csak nem is gondolok szexuális életre.

15/L

2010. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
61%
14 évesen 2 hónap együttjárás után? elqrvul a világ, neked pedig gratulálok, egy nagyon értelmes lány vagy, remélem ilyen gyerekem soha nem lesz
2010. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
14....asszem 10 éves öcsémnek kotont veszek legó helyett szülinapjára....
2010. júl. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

jajjj segítséget kért szegény lány nem lehordást!

Beszélj őszintén anyukáddal,mond el neki hogy mi történt és félsz hogy terhes leszel.Szerintem anyukád elvisz majd orvoshoz,de ne izgulj ez olyan dolog a dokinak hogy meg se lepődik már rajta.Vannak nagyon kis hormon tartalmú tabletták fiatal lányoknak,ha megbeszélted anyukáddal inkább írassatok fel,minthogy véletlen babás legyél később.

Nem értem miért olyan szokatlan manapság 14 évesen szexet hallani mikor mindenhol erről csámcsognak,jó hogy kipróbálja a gyerek mikor olyan kíváncsi!!A tiltott dolog édesebb elven!Amúgy meg van aki előbb kezdi van aki később.Csak kérlek beszélgess el minél előbb anyukáddal.Hidd el nem fogja megenni a fejed,sőt szerintem jól fog esni neki hogy őszinte vagy vele,hogy "felnőttesen"kezeled a dolgot.Nem tudom fel vagy e világosítva d erről is beszélgessetek anyukáddal. írd majd meg mi történt szorítok hogy minden rendben legyen.


25/N

2010. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
82%

"Vannak nagyon kis hormon tartalmú tabletták fiatal lányoknak,ha megbeszélted anyukáddal inkább írassatok fel,minthogy véletlen babás legyél később."


Én nem ajánlom a tablettát. Gyerekkorban a kis hormontartalmú tabletta is káros! Nem véletlen, hogy 16 év alatt elvileg fel sem írhatják.


"Nem értem miért olyan szokatlan manapság 14 évesen szexet hallani mikor mindenhol erről csámcsognak,jó hogy kipróbálja a gyerek mikor olyan kíváncsi!!A tiltott dolog édesebb elven!"


Nem azzal van a baj, hogy egy 14 éves gyerek szexel (mondjuk azzal is, de hát mit csináljuk, ebben az elkorcsosult világban élünk). De ha már elég nagylánynak érzi magát ahhoz, hogy szexeljen, akkor az a minimum, hogy tisztában legyen a következményekkel is, ne utólag álljon neki hisztizni, hogy jajj mi lesz, ha terhes lett.


Nem értem, miért nem lehet várni, amíg elég érett leszel a szexhez. Semmivel nem leszel több attól, hogy már dugtál, se menőbb, se felnőttebb nem leszel tőle. Amikor szexelni kell, akkor olyan könnyen érzik magukat felnőtteknek a kislányok, de ha utána késik a mensi, akkor már csak parázni meg sírni tudnak.


És egy nem csak szánalmas, de káros is, egy ilyen rossz gyerekkori élmény egy életre tönkretehet egy kislányt, akár frigid is lehet tőle később (láttam már erre példát). Nem is beszélve az abortuszról, ha esetleg teherbe esik a lány. Azt se tudom, ilyenkor kit sajnáljak jobban, az anyukát, akinek ez borzasztó lelki megterhelést jelent és akár meddővé is teheti, vagy a születendő kisbabát, akit megölnek...


Szóval nem ártana gondolkodni, mielőtt megfogod azt a f@szt. És a szüleidnek is el kéne gondolkodniuk, hogy mit rontottak el, hogy ilyen felelőtlen gyereket neveltek.

2010. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a tiniambulanciára,irasd fel magadnak.

De gyorsan.

A 72 órás egy 14 évesnek lórugás,ha nem akarod tönkrevágni a szervezetedet többet ne forduljon elő többet.

A barátodnak meg mond meg,ennyi idősen érje be a pettinggel,ruhában....

2010. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!