Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha ezzel állna...

Mit szólnátok ha ezzel állna elő a 14 éves lányotok?

Figyelt kérdés
Mit szólnál/tennél ha a 14éves lányod azt mondaná,hogy benned bízik a legjobban és hogy nem terhes csak jobb biztosra menni és nem feküdtek le a barátjával stb.(csak ujjazás volt) és szeretne 72 órás tabit?
2010. júl. 28. 18:31
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

pontosan=/

amúgy tényleg nem volt semmi csak félek mert hozzáért a... és után ujjazott meg=/

2010. júl. 28. 18:47
 12/36 anonim ***** válasza:
96%

Vennék neki, mert szinte biztos, hogy lefeküdtek.Ha igaz lenne ez a "benned bízok a legjobban és MÉG nem feküdtünk le" szöveg akkor nem 72 órás tabit kérne, hanem óvszert (bár az inkább a fiúk dolga) vagy fogamzásgátlót....


De azért ülj le vele beszélgetni a bizalomról és a fogamzásgátlásról.Na meg ilyen esetben ha tiltod titokban teszi...tehát nem árt fogamzásgátlót íratni neki a későbbi váratlan események elkerülése végett.

2010. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
64%
Ha az én pasim lenne olyan felelőtlen ,hogy ondós kézzel nyúlkál nekem oda már rég ki dobtam volna.-.-"
2010. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
86%

ó, most olvasom, hogy így már másabb a dolog:)


nos nem tudhatom pontosan mi történt, de szerintem legyél őszinte anyukádhoz TELJESEN. (már ha tényleg bízol benne)


Elmentek orvoshoz, ott is elmondod (hidd el nem ciki, neki ez a szakterülete) és eldönti szükséges-e avagy sem.De édesanyáddal tényleg beszélj a későbbi fogamzásgátlásról.Inkább legyél előrelátó, hidd el jobb megelőzni mint megszüntetni egy terhességet, pláne jobb mint fiatalon szülni.


Bár korainak tartom még a te korodban de nem azért vagyok, hogy prédikáljak.Sajnos nagyon felgyorsult a világ és ez a fiatalokat teszi tönkre :(

2010. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én pasim lenne olyan felelőtlen ,hogy ondós kézzel nyúlkál nekem oda már rég ki dobtam volna.-.-"


Hát én is, de azért a lánynak is lehetne annyi esze, hogy nem hagyja. 14 évesen, jó ég... Nagyon eldurvult ez a mai világ...

2010. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
76%
megkérdezném hogy ennyire hülye-e, vagy hogy miért hazudik bizalomról, ha nem vallja be, hogy lefeküdtek...
2010. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
74%
Ugye tudod, hogy a legegyszerűbben úgy tudod meg, ha anyudhoz mész és bevallod? a 72 órás tablettának is megvan a bevételi határideje (tudtommal 48 órán belül).
2010. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
de félek..:(
2010. júl. 28. 19:02
 19/36 anonim ***** válasza:
53%
Hát kikerekedne a szemem, majd később a fiu rejtélyes módon eltűnne a környékről. Talán egy két levágott testrészét találnák meg a helyszínelők.
2010. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha 48 órán belül kéne bevenni akkor 48 órás tabletta lenne a neve...


Kérdező: Ha tényleg ennyire biztos vagy benne, hogy esetleg teherbe eshettél akkor valóban jobb biztosra menni. Szerintem szívesebben hallgatná ezt az anyukád mint később azt, hogy "Anyu, terhes vagyok".

2010. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!