Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadnál örökbe zsidó gyereket?

Fogadnál örökbe zsidó gyereket?

Figyelt kérdés
...
2010. júl. 28. 17:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

08:50 Petra!


na igen, sőt én azt tapasztalom, hogy nyugati országokban sokkal nagyobb %-a a fiúknak körülmetélt, az USA-ban pedig ha jól tudom, rutinszerűen születéskor azonnal körülmetélik a srácot, ha csak a szülők nem ellenkeznek emiatt.


Hát aztán olvastam én is erről elég sokat, hogy valóban sokkal higiénikusabb, meg több szempontból is egészségesebb a fiú számára, és eddig pl. két srácot ismerek, akiknek közük nincs a zsidósághoz, mégis egyszerűen elmentek és körülmetéltették magukat pont ilyen okok miatt + az egyik a bnője kedvéért, mert szerinte úgy nagyon sexy egy fiú.


Hát izgi egy téma, jó lenne ha zsidó srácok nyilatkoznának erről, mert sztem nálunk meg olyan mértékben azért nem divat ...

(de aztán a frász tudja persze)

2010. aug. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
75%
Van eyg baratom akit kiskoraban fitymaszukulet miatt meteltek korul, es allandoan panaszkodott hogy allandoan dorzsoli a gatya meg eleinte fajt amikor felallt satobbi. Gondolkozzatok csak egy kicsit: ha a fitymanak nem lenne gyakorlati haszna akkor eltunt volna az evoluvio sorån nem? A futykoson a bor a legserulekenyebb resze egy ferfinak es azt vedeni kell. Ennyi! Es nem tudom mitol nem higienikus a fityma???? Valaki tudja? Mert akkor valaszoljon.
2010. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

figyi, amit te mondasz, az kb 3 hét kérdése, és megszokja a srác ... mondom, nekem van ilyen ismerősöm, és azt mondta az első napokban valóban járni is alig tusott, olyan érzékeny volt, de aztán eltelt egy hónap, és már észre se vette, hogy más lenne, mármint negatív értelemben nem más


szóval akiket meg fitymaszűkület miatt metélnek körül, azok ugye nyilván sokkal fiatalab kroukban átesnek ezen, és úgy meg még könnyebb megszokni

2010. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Hat akit mondtam sracot az most 21 eves es kb 6 volt amikor korulmeteltek. A makkon nem lesz borkemenyedes meg ilyesmi. Olyan mintha a szemhelyadat vagnak le es varnad hogy a szemed majd megszokja.
2010. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Gének vagy sem. Nem mindegy? Gyerek az is! Azt, hogy valaki zsidó, nem a génjeiben hordozza, az a vallása, pont úgy, mint a reformátusnak, meg a katolikusnak! Ilyen baromságot! Annak a gyereknek szeretetre, törődésre van szüksége! Megáll az eszem! Még ilyet kérdezni sem lenne szabad!
2010. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!