Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadnál örökbe zsidó gyereket?

Fogadnál örökbe zsidó gyereket?

Figyelt kérdés
...
2010. júl. 28. 17:54
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

18:22

Nincs bajom a zsidókkal... nem tudom honnan vetted ezt... csak tényleg amiatt a körülmetéléses dolog miatt vagyok kíváncsi.

2010. júl. 28. 18:29
 22/35 anonim ***** válasza:
akkor bocsi a feltételezésért.
2010. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
:))
2010. júl. 28. 18:34
 24/35 anonim ***** válasza:
85%
Elviekben igen, gyakorlatilag ez szinte lehetetlen. Apukám gyermekotthonban doltozott, ő mondta, hogy állami gondozott zsidó gyereket nem lehet látni. Ha a szülők valamiért nem tudják nevelni, mert vagy meghaltak, vagy más miatt, akkor neveli valaki más, de olyat nem igen lehet látni, hogy állami gondozásba adják, vagy örökbeadják.
2010. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
94%
Igen, le lehet pontozni.
2010. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Most a körülmetéléssel mi a baj?Párom is körül van metélve és mégsem zsidó származású...
2010. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Mivel a zsidoknak a felsobbrendusegi tudata soha nem engedne meg, hogy egy goj zsidot neveljen igy felejtsd is el hogy zsido arvat fogsz talalni vagy orokbe tudsz fogadni.
2010. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
de kedves zsidó beírók, áruljátok már el nekem, mert nem tudok aludni, hogy manapság is abszolút szokás az, hogy zsidó fiúkat körülmetélik? ez fontos eleme a vallásnak ?? nagyon érdkelne, de soha nem tudom én ezt már meg ....:(
2010. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Nem vagyok zsidó, de a körülmetélésről azt gondolom, hogy azért csinálják még ma is, mert hagyomány. Gyakorlati funkciója nem nagyon van (bár sok nyugati országban szokás, és nem csak vallási alapon, mert azt mondják, hogy egészségesebb), egyszerűen csak hagyománytiszteletből csinálják. Kicsit sántít a példa, de Magyarországon az újszülött kislányoknak sokan fülbevalót rakatnak be, nem azért, mert az hasznos vagy bármi, hanem mert szokás. A körülmetélés is egy szokás, csak vannak vallások, ahol ennek mély gyökerei vannak pluszban.
2010. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ezen mit nem ertesz a zsidok tuzzel vassal kovetik a hagyomanyaikat es semmi fele nep kedveert ne madjak fel oket vagy asszimilalodnak. Abban az esetben viszont hogyha ezt csinaljuk mi is akkor maradiak vagyunk es nacik, akiknek az uj vilagrendben semmi helye nincs. Håt nem egyertelmu?
2010. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!