Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki most jött...

Van itt olyan aki most jött rá erre? Ti mit terveztek?

Figyelt kérdés

Járt már valaki úgy a járvány miatt, hogy eldöntötte, máshol, másokkal szeretne lakni? Mondjuk, rájött, hogy nem nagyon bírja elviselni a szüleit és jobban akar önállósodni? Vagy albérletben van és megunta a lakótársát? Esetleg a párját nem bírja és le kell lépnie?


Ti mit terveztek? Tudjátok hol és kivel akartok lakni?

Akik szülőkkel laknak: ha nem jöttök ki velük, ti ezután azt tervezitek, hogy totál külön költöztök vagy az lesz hogy például hétköznap albérletben, hétvégén szülőknél?


Vagy van itt olyan, aki a párjával tervezne összeköltözést vagy csak szeretné és már alig bírja kivárni?


Én hasonló helyzetben vagyok, több szempontból is problémás nekem (itthon szülők, albérletben lakótárs, párkapcsolatban összeköltözés) és hátha használna valamit ha látnám, mások mit hogyan oldanak meg vagy egyáltalán kinek vannak hasonló érzései, ki tudna velem empatikus lenni.


2020. ápr. 25. 20:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak egy megjegyzés: nekem amúgy eddig se volt minden tökéletes de most lett már sok egy kicsit... még sose volt ilyen, hogy ennyire érzékeltem dolgokat.
2020. ápr. 25. 20:34
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Egy biztos, hogy ha vége lesz ennek, akkor igen sok lesz a válás.
2020. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Együtt élni nehéz!

Szülőkkel is, lakótársakkal is, házastárssal is!

Valamilyen szinten természetes, hogy összezárva agyára mennek egymásnak az emberek. Inkább az a kivételes, ha nem így történik. De ettől még nem kell menekülni előlük, csak elfogadni, hogy most ez egy nehéz időszak, és utána majd jó lesz külön is lenni.

2020. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Én ott tartok, ha kell bukok 220.-t, de szabad leszek. Barátommal élek, de nem bírom tovább.
2020. ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én párommal éltem, de költözés közepén voltunk a párom munkája miatt mikor bejöttek a korlátozások (külföldön élünk). A párom már az új helyen van február óta, nekem maradnom kellett a munkám miatt. Most egyedül élek és most jöttem rá igazán mennyire hiányzik.
2020. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!