Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt velem?

Miért csinálják ezt velem?

Figyelt kérdés
Még a nyári szünetemet is tönkreteszik: nem netezhetek nepi 2 óránál többet, hanem nrendet kell csinálnom a (szerintük) kupis szobámban. Engem nem érdekel, ilyen áron nem teszem meg. Am pedig csak a netről szól: nem magárol a gépről. ti mit tennétek?
2010. júl. 28. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerű a megoldás! Ugyanez volt nekem is.

Ha nagyon vissza akarsz nekik vágni, úgy tudod elérni, h nem sértődsz meg. Dobd össze a szobádat meg a lakást(ha nem is részletesen, h port törölsz mosogatsz stb) hanem látszólag legyen tökély. Ne feleselj nekik vissza. Ha látják h milyen jó a mi gyerekünk akkor engedékenyebbek lesznek.


Sokszor előfordul, h nincs igazuk de ne add tudtukra h nincs igazuk.

remélem segítettem!

2010. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan,gyorsan tégy rendet, vikszold ki a szobádat, aztán biztosan engedelmesebbek lesznek, gondolom a szüleid.
2010. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én rendet raknék a szobámban. Akkor is, ha szerintem nem kupis. Úgy csillogna-villogna, hogy abba nem lehetne belekötni. Akkor nem jöhetnének ezzel.


És inkább a barátaimmal találkoznék, ahelyett, hogy netezek.

2010. júl. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Azért csinálják ezt veled, hogy ne egész nap a szobában punnyadjál görnyedt háttal, hunyorogva, magadban. Tök gonoszak, tényleg...

Azt meg nem is értem, hogy még könyörögni kell, hogy a SAJÁT szobádban ne legyen kupleráj meg mocsok... Mikor egész nap nincs más dolgod. Anyukád tegyen rendet nálad is, 8 óra munka után? Az lenne szerinted a normális? És még neked áll feljebb...

Picit üllj le, egy percre, szedd össze magad és gondolkozz. Szerinted az a szüleid célja, hogy tönkretegyéka nyári szünetedet, vagy lehet valami más okuk is erre???

2010. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Utolsónak igaza van teljesen. 2 óra net bőven elég egy nap. Menj ki a szabad levegőre 8 miután rendet raktál). Nem leszel görnyedt hátú, szemüveges, sápatag egyén.
2010. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó kettőnek ment a zöld kéz, mert valami gyík nagyon lehúzta őket, pedig ott az igazság.
2010. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rakj a szobádban rendet!Az a te javadra válik,mivel hogy pl. én kuplerájban semmit sem tudtam csinálni a szobámban!Anyáék nekem is mondák,hogy mindent kihajigálnak,és kénytelen voltam rendetrakni,de a bnom is segített!A szuleid csak azt akarják,hogy igényes legyél,és ha a szobádban nincs rend, a fejedben sincs rend!!!Am csak elkezdeni nehéz!Rakj be egy jó zenét,vagy ha van tv a szobádban akk kapcsold be!Aztán biztos hogy tobbet géezhetsz!DE am a 2 óra hossza miért nem elég?Szerintem menny el a bnoddel sétálni,moziba stb,élvezd hogy nyáriszunet van!!!!!!!!!!
2010. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha csak a nettről szól, akkor feldobnék egy jó játékot a gépre és játszanám.

A kupi az örök vita szülő és gyerek közt. Kiskoromban nekem is rendet kellett raknom mert muszáj volt, most egyetemistaként senki nem kötelez elég rendetlenség van. Az baromság, hogy ha a szobádban nincs rend akkor a fejedben sincs. Én így szeretem. Minek eltenni a mindennapi dolgaimat, minek kell legyen nekik egy pontos hely? Mindig lerakom egy asztalra vagy bárhová, úgyis holnap újra kell használnom. Ha felnősz akkor majd neked is fontos lesz a rend, de most csak azért van, hogy bszogassanak.

Látom, hogy szülő is válaszolt a kérdésedre.

2010. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!