Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? Én teljesen meg vagyok döbbenve!

Figyelt kérdés
Tegnap kiderült az egyik barátunkról, hogy kacsingat a fiúk felé is. De ő családos ember... két gyereke van, épp a harmadikat tervezik. Tegnap bepróbálkozott a páromnál. Jó barátok voltak eddig, de a párom nem gondolta volna, hogy félreérti a "kapcsolatukat". Nem is adott rá okot és ez a barát sem tett utalásokat, hogy olyan lenne. Már egy éve ismerjük őt, és egyáltalán nem utalt erre semmi. Lehet, hogy csak pillanatnyi elmezavar? Szeretném ezt hinni... Elítélem, ha egy családos ember a felesége háta mögött ilyet tesz, de ennek ellenére mindig lehetett rá számítani, teljesen normális volt. Nem voltam még ilyen helyzetben, nem tudom mit tegyek. Nem is tudom kivel megbeszélni, hiszen akkor kitudódna ez az egész és borulna az egész életük. A páromnak sem tudok mit mondani, kisebb sokkot kapott amikor leesett neki, hogy a barát mit akar és azóta sem tért magához :-(
2010. júl. 28. 08:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsó kettönek. Mi történt pontosan, hogy ennyire biztosak vagytok benne?

Sokan másképp értelmezik a közelséget, mint ti, mindenhol más a határ.


Én pl. (22/N) simán simogatom a baránöm, megfogom a kezét, megpuszilom, hozzábújok, együtt föürdök vele, és mindketten heteroszexuálisak vagyunk, söt, kapcsolatban is.

2010. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Továbbiakban, hogy kívánjátok-e tartani a kapcsolatot, az rajtatok múlik. Tekintsetek el attól, hogy férfi. Ha egy nö próbálkozott volna be a párodnál, vele megszakítanátok a kapcsolatot?"


Igen én megszakítanám, mert milyen barát az, aki tudja, hogy a párom nem egyedülálló , de ennek ellenére rámozdul. Akár nő az illető, akár férfi. Nem abból kell kiindulni, hogy azért, mert meleg, már azt tehet, amit akar.

2010. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak hülyéskedett a barát. Vagy a párod értette félre. Annyi alternatíva van. Sztem a párod beszélje meg vele, hogy most akkor mi van. A megbeszéltek függvényében pedig döntsön, hogy megtartja a barátnak avagy sem. Az is lehet, hogy éppen egy ilyen teszt volt, mennyire jó barátja. A kommunikáció nagyon fontos, hiszen néma gyereknek .... Azért adta isten a beszéd képességét, hogy beszélgessünk.
2010. júl. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%

Mondjuk kiiktatnám a deviáns elemet az életemből...elég sok rossz példa van így is a gyerekek számára...

Tőlem azt szeret,akit akar,de barát nem lenne többet,nem fér bele az értékrendünkbe.

2010. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

"le kell ülni vele beszélgetni, lehet csak a párod jön be neki és biszex, lehet, hogy olyan családi háttérből jön ahol elképzelhetetlen lett volna a másság felvállalása, és most tört ki belőle, eddig visszafogta"


Már mért kéne? Nem kell semmit! El kell felejteni a francba az ilyen embert. Menjen b.uzibárba, nem elég, hogy normális emberekre tukmálja az ő úgymond "másságát" (amit azok gusztustalannak, gyomorforgatónak tartanak természetüknél fogva), de még családos emberekkel is kikezd, aki ráadásul az úgymond barátja...

2010. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Igen én megszakítanám, mert milyen barát az, aki tudja, hogy a párom nem egyedülálló , de ennek ellenére rámozdul. Akár nő az illető, akár férfi. Nem abból kell kiindulni, hogy azért, mert meleg, már azt tehet, amit akar."


Pontosan ezért írtam. Nem kell azért másképpen megítélni, mert meleg. Ugyanaz a megítélés vonatkozik rá, mint egy heteroszexuális emberre.

2010. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha a párod igazán jó barátja, akkor leül vele és megbeszélik, hogy mi is volt ez és hogy jól értette-e. Lehet, hogy tényleg meleg és nagyon nyomja a pasas lelkét a titkolózás, elég lenne neki, ha végre kimondhatná nyíltan. Ezek után pedig a párod dönthet arról, hogy továbbra is tartani akarja-e vele a kapcsolatot.
2010. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!