Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? Én teljesen meg vagyok döbbenve!

Figyelt kérdés
Tegnap kiderült az egyik barátunkról, hogy kacsingat a fiúk felé is. De ő családos ember... két gyereke van, épp a harmadikat tervezik. Tegnap bepróbálkozott a páromnál. Jó barátok voltak eddig, de a párom nem gondolta volna, hogy félreérti a "kapcsolatukat". Nem is adott rá okot és ez a barát sem tett utalásokat, hogy olyan lenne. Már egy éve ismerjük őt, és egyáltalán nem utalt erre semmi. Lehet, hogy csak pillanatnyi elmezavar? Szeretném ezt hinni... Elítélem, ha egy családos ember a felesége háta mögött ilyet tesz, de ennek ellenére mindig lehetett rá számítani, teljesen normális volt. Nem voltam még ilyen helyzetben, nem tudom mit tegyek. Nem is tudom kivel megbeszélni, hiszen akkor kitudódna ez az egész és borulna az egész életük. A páromnak sem tudok mit mondani, kisebb sokkot kapott amikor leesett neki, hogy a barát mit akar és azóta sem tért magához :-(
2010. júl. 28. 08:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ne csinálj semmit, az élet megoldja.

Nekem is tetszik a férjem egyik ismerőse, sajnos az nem ilyen bátor.

2010. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva sztori:(.

Nem tudom, mennyire voltatok jóban vele, de én azt gondolom, egy ideig kerüljétek..Én is sokkot kapnék hasonló esetben.

2010. júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni... Valószínűleg a barátnál ez egy alkalmi hóbort, és a gyerekek az esetek többségében (főleg amíg kicsik) visszatartják az efféle vágyak megvalósításától.
2010. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

miért durva, rengetegen ma is, az előítéletek miatt családos emberek, noha a lelkük mélyén homoszexuálisok, de ezt nem mindenki fogadja el, és így vergődik végig az egész életüket. nem mindenki meri felvállalni.


egy éve ismeritek, az nem annyira hosszú idő, rengeteg mindent nem tudtok róla.


le kell ülni vele beszélgetni, lehet csak a párod jön be neki és biszex, lehet, hogy olyan családi háttérből jön ahol elképzelhetetlen lett volna a másság felvállalása, és most tört ki belőle, eddig visszafogta

lehet hogy heteró, de emellett egyszerűen megtetszett neki a párod,

egyszerűen meg kell neki mondani, hogy sajnos az érzelmei nem találtak viszonzásra,

aztán vagy megmarad a barátság, vagy nem...

2010. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ehhez annyi közötök van, hogy a párod visszautasítja az ajánlatot. A többi nem rátok tartozik.

Sem a probléma megoldása, sem a megítélése, sem a pasi elítélése.


Mi változott tegnap óta? A pasas ugyanolyan jó barát, ugyanúgy lehet rá számítani, csak kiderült róla "valami", ami leginkább a feleségére meg rá tartozik (a párodra csak olyan szinten, hogy visszautasítja). Nem a pasi változott, hanem ti, és ebben nem a pasi a hibás. Ő olyan, amilyen, az, hogy ti másnak képzeltétek, az nem az ő hibája.

2010. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
nem lenne kérdés,párom messziről kerülné,én meg nem haverkodok olyannal akit ő kerül...
2010. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj diplomatikusan meg lehet oldani. A párodnak kell beszélni vele. Meg kell komolyan vitatni kettőjük között ezt a dolgot. Higgadtan. El kell mondania a barátnak, nála ez egyáltalán nem talál viszonzásra, és ne is próbálkozzon. Attól a barátság még megmaradhat. Hogy mi lesz a házasságukkal az már nem a ti dolgotok. Érdekes, néha az ember a közeli barátjában akihez szoros kötelék vezérli, annyira megkedvelheti, hogy még bele is szeret. De ezt korrekten kell megoldani. Ha adó nincs vevő sincs.
2010. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudhatjátok, hogy mi áll a háttérben, megítélni, elítélni pedig nincs jogotok egy embert.

A párod kerek perec utasítsa vissza (persze kultúrált, normális formában) - bár gondolom ezt megtette, amikor az "incidens" történt.


Továbbiakban, hogy kívánjátok-e tartani a kapcsolatot, az rajtatok múlik. Tekintsetek el attól, hogy férfi. Ha egy nö próbálkozott volna be a párodnál, vele megszakítanátok a kapcsolatot?


Eszerint ítéljétek meg ezt a helyzetet is. Bár mint "más", neki jóval nehezebb ez a helyzet, talán inkább megértésre lenne szüksége.

2010. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
a pasid valamit nagyon félremagyarázott, vagy ő se épp hetero, mert egy egyéves ismeretség után minden melegnek leesik, ha a haverja hetero és nem fog vele kikezdeni...
2010. júl. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Félreérteni, elképzelni, beleképzelni, kombinálni bármiről bármit lehet. Addig amíg nem vagyok biztos valamiben addig hagyom a dolgot, vagy utánajárok. Már ítélkeztem sokszor teljesen feleslegesen.

Lehet hogy bohóckodott a barát. A társaságomban is van egy-két infantilis arc, de még nem gondoltam arra, hogy bármi rosszat is jelentene.

2010. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!