Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan gondolja hogy valami...

Komolyan gondolja hogy valami lesz kozottunk?

Figyelt kérdés
Kb 1 honapja megismertem egy pasit, randizgattunk parszor, minden rendben volt vele, szepen alakultak a dolgaink. Aztan kb. ket het utan egy kozossegi oldalon megtalaltam a felesege profiljat, akirol en nem tudtam. Rakerdeztem, nagyon el volt keseredve, kerte a bocsanatot, bizonygatta, h o nem ilyen, azert nem szolt, mert felt, hogy visszautasitom, es hogy keszult elmondani, de nem akar elvesziteni, mert bennem megtalalta aki hianyzott neki, hogy a felesegevel majdnem semmi nem koti mar ossze, akkor sem volt biztos a dologban, amikor elvette es nagyon eltavolodtak egymastol.Kerte a bocsanatot, hogy ne haragudjak, bocsassak meg neki, nem akart bantani es szinte konnyekkel a szemeben mondta h szeret. En nem akartam tovabb folytatni a kapcsolatot tovabb, utana talalkozgattunk parszor de nem volt semmi kozottunk, vegighallgattam amint elmondta a problemait. Ujonnan azzal allt elo, hogy valni akar. Mondjuk ezt regebben is mondta.Nagyon joban vagyunk mai napig is, sot, mostmar egyre inkabb kezdek beleszeretni en is, de nem akarok belemaszni mas eletebe. Szerintetek remenykedjek egyaltalan vagy hagyjam a fenebe es nezzek a sajat eletem utan? Nem tudok mihez kezdeni ezzel a helyzettel, nem tudom hogy kezeljem?Valaki volt-e hasonlo helyzetben?Lehet-e a "mienk"bol valami komoly valaha?En ugy erzem h oszinte amikor azt mondja h szeret, de nem tudom mit gondoljak, felek hogy csak menekul.
2010. júl. 28. 01:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele, amíg el nem válik.
2010. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
na, ezt nekem is mondta, hogy "féltelek ettől a helyzettől"... aztán eltűnt. a születésnapomra meg írt egy olyan sms-t (két hónappal utána), hogy azt nem tettem zsebre. kb. azt jelentette virágnyelven, hogy ba!ódjak meg.
2010. júl. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
3:00 te vagy aki mondta, hogy nem csodalkozna, ha ugyanarrol a szemelyrol lenne szo?
2010. júl. 29. 08:48
 24/25 anonim ***** válasza:

nem én vagyok az, de őt is olvastam...

én vagyok az, akinek szintén udvarolt barátnős pasi. én írtam, hogy nem az számít, amit mond, hanem amit tesz.

2010. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

előző vagyok: annyira elgondolkodtatott a kérdésed, hogy én is kiírtam egyet. azt hiszem, mindannyiunkban kellemetlen érzetet kelt az ilyesmi, akik már ezt valaha megszívtuk.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!