Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan gondolja hogy valami...

Komolyan gondolja hogy valami lesz kozottunk?

Figyelt kérdés
Kb 1 honapja megismertem egy pasit, randizgattunk parszor, minden rendben volt vele, szepen alakultak a dolgaink. Aztan kb. ket het utan egy kozossegi oldalon megtalaltam a felesege profiljat, akirol en nem tudtam. Rakerdeztem, nagyon el volt keseredve, kerte a bocsanatot, bizonygatta, h o nem ilyen, azert nem szolt, mert felt, hogy visszautasitom, es hogy keszult elmondani, de nem akar elvesziteni, mert bennem megtalalta aki hianyzott neki, hogy a felesegevel majdnem semmi nem koti mar ossze, akkor sem volt biztos a dologban, amikor elvette es nagyon eltavolodtak egymastol.Kerte a bocsanatot, hogy ne haragudjak, bocsassak meg neki, nem akart bantani es szinte konnyekkel a szemeben mondta h szeret. En nem akartam tovabb folytatni a kapcsolatot tovabb, utana talalkozgattunk parszor de nem volt semmi kozottunk, vegighallgattam amint elmondta a problemait. Ujonnan azzal allt elo, hogy valni akar. Mondjuk ezt regebben is mondta.Nagyon joban vagyunk mai napig is, sot, mostmar egyre inkabb kezdek beleszeretni en is, de nem akarok belemaszni mas eletebe. Szerintetek remenykedjek egyaltalan vagy hagyjam a fenebe es nezzek a sajat eletem utan? Nem tudok mihez kezdeni ezzel a helyzettel, nem tudom hogy kezeljem?Valaki volt-e hasonlo helyzetben?Lehet-e a "mienk"bol valami komoly valaha?En ugy erzem h oszinte amikor azt mondja h szeret, de nem tudom mit gondoljak, felek hogy csak menekul.
2010. júl. 28. 01:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a felesége is megerősíti, hogy szabad a pálya.
2010. júl. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

nős/barátnős férfival mindig csak a baj van. sajnos én is nagyon megjártam.

most, utólag azt gondolom, hogy nem az számít, mit mond, és hogyan mondja.

hanem hogy mit tesz.

ha tényleg el akar válni, akkor hajrá, egy-kettő, elköltözést, stb, utána lehet szó bármiről.

2010. júl. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az elöttem szólóknak. Váljon el és jöhet a l'amour. Légy jó magadhoz és nehogy megadd neki magad elötte!
2010. júl. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondani en is mondhatom hogy szeretlek ...de igaz is???

Valjon el a pasi ...ha meg huzogassa hogy majd megmondon neki holnap vagy egy het mulva vagy mit tudom en....akkor tedd lapatra csak a bugyidba akar maszni...ha igazan szeret..az a feleseg nem tobb mar neki a szemeben mint egy apaca...de ha halazgassa akkor valami meg koti ot oda....De ha meg val is akkor is figyelj oda...legy esznel....ha nem akarsz magad korul hireket....Es ami a legfontosabb NE FEKUDJ LE VELE...puszi :)):):

2010. júl. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy majd akkor keressen meg, ha tényleg szabad, egyedülálló lesz. Ne a szavainak higgy, hanem a tetteinek. Legyél következetes. Rövid időn belül kiderül, hogy komolyan gondolja-e, vagy csak te vagy a friss hús az ágyában.
2010. júl. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben voltam. A harmadik randin derült ki, hogy nős. Közöltem vele, hogy nem leszek szerető, ha igazán komolyan gondolja, akkor tudja, mit kell tennie. Beadta a válópert, és elköltözött otthonról. Ha csak hablatyol, türelmet kér, magyarázkodik, akkor ne vedd komolyan.
2010. júl. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kb 4 éve megismerkedtem 1 pasassal, aki rögtön elmondta, hogy nős, van 2 gyereke, de épp válás alatt állnak. Én persze értékeltem mennyire őszinte a pasas, bedőltem neki! Pár hét múlva eltűnt... Jópár év múlva véletlenül kiderült, hogy van 1 közös ismerősünk, ő mesélte, hogy a pasit pár hónapja (kb 4 évvel a mi ismerkedésünk után!!!) kidobta a felesége, mert a pasi lebukott, hogy csajozott. Na, ennyit az őszinteségéről! :( Én is azt tanácsolom, hogy várd meg míg lezárul a házasságuk-és erről finoman, de bizonyosodj is meg!
2010. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg a pasinak, hogy ha tényleg válni akar, akkor ezt közölje a feleségével is egy adott határidőig. Utána te, személyesen fogsz beszélni a feleségével, hogy ne legyen félreértés, mert nem szeretnél sem bujkálni, sem pedig félrevezetni senkit. Ha ebbe belemegy, akkor tényleg szeret és tényleg válni akar. Ha pedig nem, akkor nyilván csak hiteget a válással és valójában esze ágában sincs külön menni a feleségétől, csak szórakozást keres.
2010. júl. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

8.39-cel nem értek egyet. Fölösleges zaklatni a feleséget, a pasi adja be a válópert, utána veheted komolyan.

A szerető azért szerető, mert soha nem lesz barátnő, feleség. Ha netán kiderül az ügy, a pasi akkor sem a szeretővel kezd új életet, ha a feleség kidobja. Max. arra a kis időre, amíg nincs hova mennie, de után felszed egy "rendes" lányt, a szerető meg mehet vissza szeretőnek.


Azért viszont ne legyen lelkifurdalásod, hogy belemászol a kapcsolatukba. Ha jó lenne, nem lehetne belemászni, arról, meg hogy szar, csak a pasi tehet meg a felesége, te a legkevésbé sem.

2010. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Teljesen egyetértek a legtöbb hsz-val.

Ez a "már akkor se volt biztos a kapcsolatukban" meg "már nem sok minden köti őket össze" egy kamu duma, hogy megsajnáld és lefeküdj vele.

Vannak emberek, akik elvesznek vkit pl. féltékenységből, de azoknál vmi bibi van. Akkor ezzel azt akarja mondani, hogy vele is ilyen bibi van?

És ha nem köti össze sokminden a feleséggel (nagyon eltávolódtak egymástól) , akkor váljon el, és tiszta lappal azt tesz amit akar.

2010. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!