Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan gondolja hogy valami...

Komolyan gondolja hogy valami lesz kozottunk?

Figyelt kérdés
Kb 1 honapja megismertem egy pasit, randizgattunk parszor, minden rendben volt vele, szepen alakultak a dolgaink. Aztan kb. ket het utan egy kozossegi oldalon megtalaltam a felesege profiljat, akirol en nem tudtam. Rakerdeztem, nagyon el volt keseredve, kerte a bocsanatot, bizonygatta, h o nem ilyen, azert nem szolt, mert felt, hogy visszautasitom, es hogy keszult elmondani, de nem akar elvesziteni, mert bennem megtalalta aki hianyzott neki, hogy a felesegevel majdnem semmi nem koti mar ossze, akkor sem volt biztos a dologban, amikor elvette es nagyon eltavolodtak egymastol.Kerte a bocsanatot, hogy ne haragudjak, bocsassak meg neki, nem akart bantani es szinte konnyekkel a szemeben mondta h szeret. En nem akartam tovabb folytatni a kapcsolatot tovabb, utana talalkozgattunk parszor de nem volt semmi kozottunk, vegighallgattam amint elmondta a problemait. Ujonnan azzal allt elo, hogy valni akar. Mondjuk ezt regebben is mondta.Nagyon joban vagyunk mai napig is, sot, mostmar egyre inkabb kezdek beleszeretni en is, de nem akarok belemaszni mas eletebe. Szerintetek remenykedjek egyaltalan vagy hagyjam a fenebe es nezzek a sajat eletem utan? Nem tudok mihez kezdeni ezzel a helyzettel, nem tudom hogy kezeljem?Valaki volt-e hasonlo helyzetben?Lehet-e a "mienk"bol valami komoly valaha?En ugy erzem h oszinte amikor azt mondja h szeret, de nem tudom mit gondoljak, felek hogy csak menekul.
2010. júl. 28. 01:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindegyik kalandkereső nős férfi azt mondja, hogy rossz a házassága. Ennek általában a fele sem igaz, néha előfordulnak kivételek, de erre nem érdemes építeni.
2010. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy intelligens embernek tűnsz, aki nem tudta az elején, hogy feleség van, és miután kiderült, elbizonytalanodott és dilemmázik. Nagyon jó, hogy így látod a dolgot, normális gondolkodású ember így gondolkodik.

Biztos vagyok benne, hogy te magad is tudod és érzed, hogy mit kell tenned, addig semmiképpen nem belemenni a kapcsolatba, amíg tiszta lappal nem tudtok indulni. Ha igaza van a férfinak és valóban megszeretett, akkor annál jobban fog szeretni, és annál többre fog tartani, ha megvárod míg elválik. Ha pedig nem válik el, akkor legalább nem sikerült átvágnia.

2010. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, most már kicsivel nyugodtabb vagyok és tudom, hogy mit kell tennem:)

Még csak annyit fűznék hozzá, hogy beszéltünk a dolgoról nemrégiben és elmondta hogy félt engem ettől a helyzettől és attól, hogy ha majd tiszta lappal indulhat, akkor nem fogom majd akarni őt, mert egy elvált férfi más mint egy, aki nem volt nős, ezenkivűl soha nem nyomult és nem akart a "bugyimba" mászni, pedig volt pár alkalom, amikor simán probálkozhatott volna. Emiatt bizonytalanodtam el és gondolom, hogy őszinte.

Meg egyszer köszönöm mindenkinek:)

2010. júl. 28. 10:48
 14/25 anonim ***** válasza:
Ő is és a neje is fenn vannak a közösségi oldalon? Közös képek vannak róluk? Ez sem mindegy.
2010. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Csak a neje, ő nincs fent. Közös kép az van pár, így jöttem rá a dologra.
2010. júl. 28. 11:02
 16/25 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben, azon sem csodálkoznék, ha ugyanarról a személyről lenne szó, annyit hazudozott...
2010. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Kedves 11.16!

Érdekelne a történeted.

Mesélnél esetleg priviben?

2010. júl. 28. 11:34
 18/25 anonim ***** válasza:
Fogok írni később privit.
2010. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Rendben van:)Varom.
2010. júl. 28. 16:57
 20/25 anonim ***** válasza:
Az én barátom 4év után szakított a barátnőjével, előtte már egy jó pár hónappal "kavartunk". Szóval megeshet, h ott hagyja miattad a feleségét.
2010. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!