Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy jó házasság?

Ez egy jó házasság?

Figyelt kérdés
A férjem beszélt facebukon egy régi barátnőjével, aki megkérdezte boldog e. A férjem azt felelte lehetne boldogabb, de nem panaszkodik, elvagyunk... Ez kinek mit mond? Nekem nem tetszik.
2020. ápr. 23. 22:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg mi baja van.
2020. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Elhiszem. Ideje tudatosan kézbe venni a dolgokat, és ha lehet, tenni érte, hogy jobb legyen. Ezt én vészjelzésnek venném.
2020. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Az érzés teljesen életszerű. Mindig lehetne jobb. Nem mindig érzi magát boldognak az ember.

De ezt egy régi ismerős orrára köti gáz. Kb. mintha kibeszélné a kapcsolatotokat. Ha van bátmi gond, azt egymással kell megbeszélni, nem kvázi idegeneknek elmondani.

2020. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Unja a banant. Ha odaig fajul a dolog, osszejon a spinevel. Vagy egy masikkal.
2020. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Biztos, hogy kizarolag csak a hazassagotokra gondolt?
2020. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Semmi jót nem jelent.
2020. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Ebből tényleg nem egyértelmű, hogy a házasságotokra gondol-e, de ha igen akkor maga az, hogy ezt érzi, szerintem se akkora gond, egyik házasság se tökéletesen boldog, de azt hogy ezt szóvá teszi egy kívülállónak, sőt egy régi barátnőjének mondja az már gond.
2020. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

ha már egy exével beszélget rég rossz....

amúgy nem sok jót jelent szerintem.

2020. ápr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

"A férjem azt felelte lehetne boldogabb, de nem panaszkodik, elvagyunk... Ez kinek mit mond? Nekem nem tetszik." - miért, Kérdező, te boldog vagy?

Mert kívülről sem látszik ideális kapcsolatnak, ahol rád a meglepetés erejével hat, hogy a férjednek vannak problémái...

Nem szoktatok egymással kommunikálni?

2020. ápr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Az a nem jó, hogy ezt egy exnek mondta. Úgy is tűnhet a dolog, hogy az ilyen beszólásaival az ex reménykedett esetleg valamiben. Talán nem az a gond, hogy mit mondott, mert egy házasságban nagyon sok dolog összejátszik. Hanem inkább az, hogy kinek. Ha ezt egy férfi munkatársának mondta volna, lehet nem aggódnék, mert pl rossz az anyagi helyzetünk, vagy ilyesmi. De egy exnek ilyet mondani, ez gyanús.
2020. ápr. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!