Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Nem merek hozzá...

Miért van ez? Nem merek hozzá menni!

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy a városi emberek nem maradnak meg házasságba? Nem ismerek itt olyan embert,aki ne vált volna el legalább egyszer!!Itt mindenki megcsalja a párját! Én vidéki voltam,de a párom városi,ő is kétszer vált el.Nem merek hozzá menni feleségűl pedig megkérte a kezem. Mésis mit csináljak?
2010. júl. 27. 21:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem mennek hozza. 24 vagy eleg fiatal, idod rengeteg. nezz magadnak egy normais pasit es azt az 5 evet felejtsd el.

az sok mindent elmond h 34 eves a srac es mar 2szer elvalt. ismered az okait. ugye mind a ketszer nem lehet a no a hibas....

es mi az h a jogos tulajdona legyel???? ezt komolyan gondolta???? mert ha igen akkor ez a pasi egy control freak allat.

2010. júl. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ilyesmi cipőben járok én is (annyi, hogy a kapcsolatban én vagyok a városi). 5 éve együtt vagyunk, van egy 2 éves kislányunk is, eljegyzés is megvolt de nem mennék hozzá, élettársi szerződést sem csinálnék. Valami visszatart, talán a rengeteg válás. Már senkiben sem bízom. Ne erőltesd ha nem akarod, mondd el neki azt amit itt leírtál.
2010. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szép...gyereket bevállal vele de házasságot soha. Szerintem nem érdemled meg azt a pasit. Ez az utolsónak szólt.

Neked kérdező csak annyit tudok javasolni, hogy ha nem mész hozzá akkor mond meg neki és hagyd elmenni. Ne hitegessed, ne hagyjál kételyeket. Hagyd, hogy tovább tudjon lépni.

2010. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!