Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Nem merek hozzá...

Miért van ez? Nem merek hozzá menni!

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy a városi emberek nem maradnak meg házasságba? Nem ismerek itt olyan embert,aki ne vált volna el legalább egyszer!!Itt mindenki megcsalja a párját! Én vidéki voltam,de a párom városi,ő is kétszer vált el.Nem merek hozzá menni feleségűl pedig megkérte a kezem. Mésis mit csináljak?
2010. júl. 27. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Hát ezt csak te tudhatod, mi nem mehetünk hozzá helyetted. A válás nem azon múlik úgysem, hogy városi-e valaki, hanem csakis rajtatok.


Az már mondjuk sokkal többet mond el róla, hogy kétszer elvált.


Te ismered Őt, neked kell eldönteni, de szerintem ne lakhely alapján tedd.

2010. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
mondj nemet, egy életre megkíméled egy buta libától :S
2010. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Mostanában mindenki önmegvalósít és ha valami nem úgy alakul, ahogyan az neki tetszik, akkor gyorsan kilép a kapcsolatból és juhéé, jöhet egy másik. Együtt élni valakivel (évekig, évtizedekig) sokszor sok türelmet igényel. Fontos az egymás tisztelete, megértése. Kétszer elvált? Hááát, azért ez talán jelent valamit. És valószínűleg a Te húzódozásod sem véletlen. Persze Te ismered (legalábbis nálunk jobban), szerinted képes lenne az egész életét leélni veled? Lehet, hogy még várnod kell és számodra nem ő az igazi.
2010. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha azt érzed hogy nem akarsz hozzá menni vagyis valami visszatart akkor ne menj hozzá,a megérzések általában jók.

Amugy sok házassság megy tönkre ez igaz de nem lehet egyet ugy elkezdeni h ezen jár az eszed.

2010. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hány éves ú ééés te?
2010. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan betegség, ami a hiedelemmel kapcsolatos. Én meg néha sikítok ha rosszat álmodom, és felülök az ágyban. Volt, hogy a barátomat is felkiabáltam. Olyankor átölelt, megpuszilt, és aludtam tovább. Szerencsére mostanában nem igazán fordult elő. szóval aki ilyenért otthagyná pff. Valaki meg beszél álmában. Nem kell mindjárt gyógyszerezni, azt csak akkor, ha már tényleg olyan
2010. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jajj ezt nem ide akartam bocsi boso bocsi!
2010. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha ilyen felületes vagy, inkább tényleg ne menj hozzá.
2010. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
bocsánat, mert egy sorral elnéztem:)
2010. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát már öt éve vagyunk együtt,ebből két éve hogy kéri a kezemet....én 24/L vagyok ő 34. Nem akarok fiatal elvált lenni! Legutóbb amikor erről szó volt,azt mondta azért akar elvenni mert az akarja,hogy a jogos tulajdona legyek....utánna azt mondta,hogy viccel. Inkább maradnék élettársa.:S Arról meg hallani sem akar!:(Pedig tulajdon képp most is azok vagyunk.
2010. júl. 28. 04:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!