Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

A nyári szünet idejére ideköltöztem a páromhoz, meg a családjához. Már 3 éve együtt vagyunk, szinte állandóan itt vagyok náluk.

Neki van egy öccse, annyi idős mint én. Lett egy barátnője, és elhozta őt bemutatni. Én egyszerűen nem bírom elviselni, ha itt van. Idegesít és nagyon féltékeny vagyok. Nem akarom azt se hogy a barátom közelébe kerüljön. Bár szerencsére a barátom ezt tudja, és megért engem, meg nagyon sajnál. Ő szóba sem áll a lánnyal, nem foglalkozik vele, őt is idegesíti amikot itt van, mert tudja, hogy milyen rossz nekem. De mit csináljak ezzel az egésszel??? Segítsetek léci!!!

/amúgy 18 vagyok, a párom 20/

Az sem gáz szerintetek, hogy a csaj állandóan bámulja a pasimat, folyton mosolyog rá, mindig körülötte próbál lenni? Olyan mintha engem ki akarna túrni. Kb. mintha ott se lennék. Mintha élvezné, hogy két pasival van egy házban, és mindegyiknek teheti a szépet. Persze a barátom ezt nem veszi észre, mert szerencsére nem veszi észre, mert rá se néz, de ez akkor is totál idegesítő. Az a leggázabb, amikor a csaj már kb 10 perce őrá mosolyog, hogy a barátom végre észrevegye, és mikor rájön hogy ez nem jön össze, akkor feladja, és később próbálkozik újra. Mi lesz. ha ezt akkor fogja csinálni, amikor én mondjuk otthon leszek, és a barátom itt lesz egyedül???

Ja, az meg a másik, hogy a csaj állandóan szétszórja mindenfelé a női dolgait. :S Múltkor például a barátommal megtaláltuk a használt bugyiját... (még jó, hogy ott voltam) Ezenkívül egész nap félmeztelenül rohangál a házban. Egyik reggel pl. kijött a szobából egy szál tangában. :S :S Szerencsére csak én láttam. De ez az egész egyre idegesítőbb.

Léci írjatok!


2010. júl. 27. 15:20
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hisztizek. Magamban szomorkodok, és idegeskedek, de nyugi, nincs annyi eszem, hogy ezt a barátom előtt csináljam. A csajjal is teljesen normális vagyok. De attól még zavar. Szerintetek miért itt írom le a bajaimat? (egyébként nem vagyok hisztis természetű)
2010. júl. 27. 16:08
 22/29 anonim ***** válasza:
96%

lol retkes hajgumi. :D

Mennyi idős az öcsi és a csaja?

2010. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem csak ti ketten lányok akartok egymásnál jobb nőnek tűnni. A bugyi, és egyéb használt dolgokért, pedig szólni kell a barátod öccsének, hogy szóljon a csajnak, h pakoljon rendet maga után. Ti meg ne vetélkedjetek egymással.

"Bár szerencsére a barátom ezt tudja, és megért engem, meg nagyon sajnál. Ő szóba sem áll a lánnyal, nem foglalkozik vele, őt is idegesíti amikot itt van, mert tudja, hogy milyen rossz nekem."

Ezt tartom hüly.eségnek. Mi az, h sajnál, ezért ő sem beszél a csajjal? Mert úgy gondolja, h te ezt elvárod. A csaj tudja, és csak azért is szívózik a pasiddal. Én olyan nyugodtan társalognék vele, odahívnám a pasimat is, legyen ő féltékeny. Nem kell ezt annyira túldramatizálni.

2010. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

öcsi: 18

csaja: 19

2010. júl. 27. 16:24
 25/29 anonim ***** válasza:
61%
tényleg elég idegesítő lehet, és elég nagy p.csa lehet a csaj, de tartsd magadban a véleményed, jobban jársz.
2010. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
75%
én tuti elkezdenék tangában rohangálni, mint ő, hagy lássa, hogy jobb csaj vagyok:) és ezzel le is van rendezve
2010. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
49%
Az utolsó válasza nem rossz :D
2010. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanannyi joga van a párodéknál lenni, mint neked. Csak van annyi esze, hogy ne a barátja orra előtt lépjen félre.
2010. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
tenyleg szar lehet,miert nem koltoztok el?
2010. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!