Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

A nyári szünet idejére ideköltöztem a páromhoz, meg a családjához. Már 3 éve együtt vagyunk, szinte állandóan itt vagyok náluk.

Neki van egy öccse, annyi idős mint én. Lett egy barátnője, és elhozta őt bemutatni. Én egyszerűen nem bírom elviselni, ha itt van. Idegesít és nagyon féltékeny vagyok. Nem akarom azt se hogy a barátom közelébe kerüljön. Bár szerencsére a barátom ezt tudja, és megért engem, meg nagyon sajnál. Ő szóba sem áll a lánnyal, nem foglalkozik vele, őt is idegesíti amikot itt van, mert tudja, hogy milyen rossz nekem. De mit csináljak ezzel az egésszel??? Segítsetek léci!!!

/amúgy 18 vagyok, a párom 20/

Az sem gáz szerintetek, hogy a csaj állandóan bámulja a pasimat, folyton mosolyog rá, mindig körülötte próbál lenni? Olyan mintha engem ki akarna túrni. Kb. mintha ott se lennék. Mintha élvezné, hogy két pasival van egy házban, és mindegyiknek teheti a szépet. Persze a barátom ezt nem veszi észre, mert szerencsére nem veszi észre, mert rá se néz, de ez akkor is totál idegesítő. Az a leggázabb, amikor a csaj már kb 10 perce őrá mosolyog, hogy a barátom végre észrevegye, és mikor rájön hogy ez nem jön össze, akkor feladja, és később próbálkozik újra. Mi lesz. ha ezt akkor fogja csinálni, amikor én mondjuk otthon leszek, és a barátom itt lesz egyedül???

Ja, az meg a másik, hogy a csaj állandóan szétszórja mindenfelé a női dolgait. :S Múltkor például a barátommal megtaláltuk a használt bugyiját... (még jó, hogy ott voltam) Ezenkívül egész nap félmeztelenül rohangál a házban. Egyik reggel pl. kijött a szobából egy szál tangában. :S :S Szerencsére csak én láttam. De ez az egész egyre idegesítőbb.

Léci írjatok!


2010. júl. 27. 15:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%
Istenem!! Ez olyan mintha a strandon látná a barátod az egyik csajt bikinibe! Menyj el sűrgősen pszichologushoz,mert ez már orvosi eset! Ez a beteges féltékenység! És örülj ikább, hogy a pároddal lehetsz!
2010. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
65%
Ha úgysincs esélye akkor minek hisztizel???? Randa liba vagy biztos.
2010. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%

a párod nem foglalkozik vele, azt mondod rá se néz. Ez a lehető legjobb, ahogy reagálhat, ha a csaj nyomulós. Ne félj, látszik, hogy a barátod Téged szeret, másképp nem így viselkedne.

Arra viszont megkérhetitek a csajt (vagy a barátod tesóját hogy szóljon neki) hogy ne mászkáljon hiányos öltözékben a házban, mert ti is és a szülők is ott laknak és zavar titeket.. Ezt a részt megértem, engem is zavar az ilyen magamutogatás.

A bugyiért is szólhattok, feltéve ha nem az ő szobájukban találtátok, hanem mondjuk a nappali vagy a konyha közepén :D De mindezt higgadtan és kedvesen.

Bízz a barátodban, hidd el látnád rajta ha bejönne neki a csaj, de írod is hogy még csak rá se néz. Ha nem leszel ott, akkor is így fog viselkedni. Ha rámászik a csaj a párod vissza fogja utasítani és csak magát égeti be a lány.

Legyél minél kedvesebb a barátoddal és ne foglalkozzatok a lánnyal és legfőképp ne panaszkodj a barátodnak folyton a lányról mert meg fogja unni.

Foglalkozzatok csak egymással!


25F

2010. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
39%

Amúgy nem értem miért kell ennyire piszkálnotok a kérdezőt... Bezzeg ha veletek történne nem lennétek ilyenek. Egy nő sem örül ha meztelen nők veszik körül a párját, mindegy hogy mennyire bízik vagy nem.


25F

2010. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
72%
Tiltott gyümölcs.. a lány biztos olyan a párodnak, mint bárki más.. minden férfi megnéz egy hiányos öltözetű nőt, de ez nem jelenti, hogy kell is nekik. De ha leordítod a fejét azért is mert rá néz, akkor se utcára, se strandra ne engedd ki!! Kössél rá pórázt!!
2010. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 73%!

Én semmilyen hiányos öltözékű nőt nem nézek meg, pedig férfiból vagyok, de szeretem a párom és rohadtul nem érdekel semmilyen más r.ibanc...

Szóval csak azt akartam írni, hogy ne általánosíts, mert nem minden férfi ilyen. Magamon kívül is ismerek még jónéhány ilyet, aki hasonlóan gondolkozik.

2010. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanmár nem látod milyen logikátlan? Ilyen formán irtsunk ki minden másik nőt a földről mert valahol meglátja és elcsábul! A munkahelyére sem engeded el ha van ott egy nő? Ahhoz nagykislány hogy a párja házában hárpiáskodjon de ahhoz nem hogy a másik csaj elé álljon és szóljon neki hogy ne hagyja el a ruháit!
2010. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
68%
szerintem teljesen igazad van, h zavar. Persze ettől még ne válj hisztis sárkánnyá. Gondodl át a helyzetet. A pasid tuti nem fog összejönni azzal a csajjal nem csak mert nem érdekli, hanem mert az öccse barátnője..Legyél te az okosabb, ne foglalkozz vele, egyszerűen te is nézz keresztül rajta és akkor rájön h gáz..azt azonban nem szabhatod meg h a vendéglátóid még miylen vendégeket hívnak magukhoz. Gondolj arra, te jó csaj vagy a párod szeret és legyél mosolyogós vidám, ne úgy maradjon meg a barátod emlékezetéebn ez a nyár, mint egy egybefüggő hisztis 2hónap.
2010. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
A mosdó mellett az asztalon találtuk a használt bugyiját + a melltartóját. Fürdéskor megtaláltuk a hajgumiját, ami enyhén volt csak retkes. A wc-ben hadd ne mondjam meg, hogy mit találtam a kuka tetején... (és igen, használt volt)
2010. júl. 27. 16:04
 20/29 anonim ***** válasza:
71%
és egy retkes hajgumival és wc kuka tetején hagyott használt dolgokkal akarja elcsábítani a pasidat.. micsoda fúria..
2010. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!