Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

A nyári szünet idejére ideköltöztem a páromhoz, meg a családjához. Már 3 éve együtt vagyunk, szinte állandóan itt vagyok náluk.

Neki van egy öccse, annyi idős mint én. Lett egy barátnője, és elhozta őt bemutatni. Én egyszerűen nem bírom elviselni, ha itt van. Idegesít és nagyon féltékeny vagyok. Nem akarom azt se hogy a barátom közelébe kerüljön. Bár szerencsére a barátom ezt tudja, és megért engem, meg nagyon sajnál. Ő szóba sem áll a lánnyal, nem foglalkozik vele, őt is idegesíti amikot itt van, mert tudja, hogy milyen rossz nekem. De mit csináljak ezzel az egésszel??? Segítsetek léci!!!

/amúgy 18 vagyok, a párom 20/

Az sem gáz szerintetek, hogy a csaj állandóan bámulja a pasimat, folyton mosolyog rá, mindig körülötte próbál lenni? Olyan mintha engem ki akarna túrni. Kb. mintha ott se lennék. Mintha élvezné, hogy két pasival van egy házban, és mindegyiknek teheti a szépet. Persze a barátom ezt nem veszi észre, mert szerencsére nem veszi észre, mert rá se néz, de ez akkor is totál idegesítő. Az a leggázabb, amikor a csaj már kb 10 perce őrá mosolyog, hogy a barátom végre észrevegye, és mikor rájön hogy ez nem jön össze, akkor feladja, és később próbálkozik újra. Mi lesz. ha ezt akkor fogja csinálni, amikor én mondjuk otthon leszek, és a barátom itt lesz egyedül???

Ja, az meg a másik, hogy a csaj állandóan szétszórja mindenfelé a női dolgait. :S Múltkor például a barátommal megtaláltuk a használt bugyiját... (még jó, hogy ott voltam) Ezenkívül egész nap félmeztelenül rohangál a házban. Egyik reggel pl. kijött a szobából egy szál tangában. :S :S Szerencsére csak én láttam. De ez az egész egyre idegesítőbb.

Léci írjatok!


2010. júl. 27. 15:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%
Már egyszer feltetted ezt a kérdést és szerintem most sem lesz más az embrek véleménye. Hisztis vagy és lakj otthon ahol a helyed van, mert semmi közöd hogy kit visz az öccse a saját házába.
2010. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
71%

Ne legyél ennyire féltékeny!

Ha már tényleg ennyi ideje együtt vagy a pároddal, bízzál benne egy kicsit! Nem fog megcsalni! Ha mégis ,akkor nem ő az igazi!

2010. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem eltulzod a dolgot,azt mondod a baratod nem birja a csajt,akkor meg miert kell feltened tole???Amugy meg hol talaltatok hasznalt bugyit???Kutakodtok az o szobajukban???nem hiszem hogy lenne okod felteni tole ha valoban nem birja a csajt,de akkor azt jelenti nem bizol a baratodban vagy eppen irigyled valamiert a masik lanyt.Nem ertem miert csinalsz ebbol akkora dolgot,eszre sem kellene vegyetek ha ott van amugy meg ha undokul viselkedsz a lannyal ne vard hogy ori barik legyetek,mar bocs:)valoszinu latja rajtad hogy irigy vagy ra ezert meg jobban huzza az agyadat,te meg bedolsz ennek es ragod magad.Akkor ki az okosabb?gondolkodj el ezen:)
2010. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem te teljesen hülye vagy. Örülj neki, hogy a barátodék vendégszeretetét élvezed, és viselkedj normálisan.


Mi fog történni szerinted, ha a párod meglátja az öccse nőjét tangában? Újat mutatni nem fog tudni. Ráveti magát a pasid? Ugyan! De ha mégis, akkor jobb is, ha kiderül, mert épp elég volt 3 évet elpazarolni az életedből egy olyan pasira, aki megd*ja a testvére barátnőjét.

2010. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%

A párod téged szeret, ezért a párod.

A csaj meg az öcsit szereti, ezért az ő párja.

Legalább annyira bizhatnál a párodban, hogy ha a távollétedben valakit nagyon meg akar ..., az nem pont az öccse csaja lesz...

Higgadj le és ne légy ilyen hisztis, mert a párod ezt nagyon hamar el fogja unni, hogy potyára hisztizel. A pasiknak ez nagyon nem jön be...

Hadd lógassa a csaj a melleit bátran, legalább még nagyobbat koppan, hogy ez nem jön be a párodnak, erre gondolj inkább és röhögj rajta nyiltan, hidd el, az jobban fogja zavarni a kiscsajt, a párod meg nagyon értékelni fogja a hozzáállásodat!

2010. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

Van okod féltékenykedésre?

Akkor meg?

És ne feledd,ha mégis baj történik,akkor nem csak a rámenős lány hibája lesz.....

2010. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%

De idióta vagy, remélem elszereti a barátodat. Még jó, hogy a párod megérti, hogy mennyire szenvedsz emiatt xDD szerinted kinek kell egy hisztis, önbizalom hiányos, élősködő szerencsétlen, mint te?

Örülj neki, hogy ott lakhatsz most.

2010. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó egy kicsit csúnyán fogalmazott,de valahol igaza van.Neked,hiába tagadod,önbizalomhiányod van,ha nem lenne,ne aggódnál nem létező dolgok miatt.A párod ezt előbb utóbb megunja.....
2010. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom mit csinálnátok ti, ha ez veletek történne meg..... Akkor biztos nem azt gondolnátok, hogy ,,jaj de vicces, hogy itt rohangál félmeztelenül egy lány a pasim mellett, hisz úgysincs esélye"...
2010. júl. 27. 15:39
 10/29 anonim ***** válasza:
54%
Talán nem bízol benne?Akkor ne a lányt hibáztasd....
2010. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!