Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálja a családom a...

Miért utálja a családom a páromat?

Figyelt kérdés

Párommal másfél éve vagyunk együtt, szeretjük egymást. Ő 23 éves, én 20.

Ő rendőrnek vonult be érettségi után, én egyetemet kezdtem.

A szüleim mindketten 3-3 diplomás értelmiségiek, nagyon jól fizető vezető beosztásban dolgoznak.

Én gimiben végig jól tanultam, szeretnék egy, esetleg 2 diplomát de egyáltalán nem zavar ha valakinek nincs, vagy ha valakinek nem ez a célja.

Párom sosem volt jó tanuló, mindig küzdött a hármasért, meg sem fordult a fejében az egyetem. Bevonult rendőrnek, nem keres sokat de minden hónapban tud félretenni 20-25 ezret. Nagyon rendes, jóravaló ember. A családja szeretetteljes és igazi meleg családi légkör uralkodik, szeretek ott lenni.

A mi családunkban viszont nem látják szívesen, mindig lebeszélni próbálnak róla és ez zavar. "Találhatnál magadnak okosabbat is"

Ez nekem nagyon rosszul esik. Miért piszkálnak folyton a szüleim? Jogosan piszkálnak?


2020. ápr. 16. 11:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, először tedd helyre a megtépázott önbizalmadat, rendezd az önértékelésedet és utána keress egy veled egy szellemi szinten mozgó partnert!
2020. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jogosan. Sajna nekik nem jár tisztelet, főleg nem az elitistáktól.

Én érettségi után kamionos lettem, saját szüleim is lenéznek, hát még az ismerősök.


Volt osztálytársam mentő ápoló messenger üzenetbe írta a párja tesója, hogy "miért égeted magad egy mentőssel?"


Ha nagyon, de nagyon belegondolsz igazuk van, ök mármint a diplomások nem keveset tanultak elértek rettenetes sok mindent társadalom szemébe Istenek és a kék lámpások meg csak bajba jutott azaz segítségre, -másra hagyatkozva- szorúlnak s így a hivatás azt táplálja a nagyon elit emberekbe, hogy "bajba jutott emberen a legkönnyebb segíteni, hisz ki van szolgáltatva".

Ez lehet az ok.

2020. ápr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En eddig ugy tudtam, rendor foiskolával lehet valaki. Most nagyon meglepodtem.
2020. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13

Az a rendőrtiszt.

2020. ápr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!