Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy járhatnék utána?

Hogy járhatnék utána?

Figyelt kérdés
Hogy tehetném próbára a férjem,megcsal e?Hogy buktathatnám le?Van egy nő,akinek nem tetszik a jelenléte a férjem közelébe,de el kell tűrnöm,mert a munkájához fűződik...de nekem nagyon gyanús....
2010. júl. 27. 10:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Szánj rá pár tízezer forintot és deríttesd ki azzal a nyomozóval akit ennek az egésznek az elején ajánlottak! Hosszútávon jobb lesz neked is, manapság már nem olyan drágák ezek a dolgok egy átlagember is meg tudja fizetni.
2010. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nézd meg a próbatétel című filmet.
2010. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Azért egy dolgot vegyél figyelembe. Én pl totál kiakadnék, a válást is megfontolnám ha kiderülne, a párom magánnyomozót fogad azért, hogy engem ellenőrizgessen.
2010. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Figyi,megkérdeztem a férjemet a dologról.Ő,lévén pasi,hátha másképp látja a dolgokat.Szerinte nem csal meg.Amíg az iwiwen kommunikálnak és nem telefonon,vagy sms-ben,addig nincs probléma.Akkor kezdhetsz aggódni,ha a férjed elkezdi dugdosni előled a mobilját.
2010. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát,hálás vagyok nektek nagyon!Sok erőt adtatok nekem,amiért külön köszönet!Pont egy olyan embert kérdeztem meg,aki utálta a férjemet,és elkezdett kavarni neki!Szóval félre lettem vezetve,nem kicsit...

De ennek én csak örülni tudok,mert alaptalan volt a vádaskodásom,féltékenykedésem! Mindenesetre megírtam a csajnak is milyen válaszokat kaptam a férjem volt munkatársától! És kitöröltük az ismerősei közül,mert nem szeretnénk véleményt alkotni legközelebb a testéről...ha esetleg eszébe jutna hogy kikérje a párom véleményét is...

KÖSZÖNÖM MÉGEGYSZER NEKTEK!!!

2010. aug. 1. 13:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!