Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy járhatnék utána?

Hogy járhatnék utána?

Figyelt kérdés
Hogy tehetném próbára a férjem,megcsal e?Hogy buktathatnám le?Van egy nő,akinek nem tetszik a jelenléte a férjem közelébe,de el kell tűrnöm,mert a munkájához fűződik...de nekem nagyon gyanús....
2010. júl. 27. 10:43
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Most irt munkatársa választ nekem,hogy volt egy nő,aki kacérkodott velük,főleg a férjemmel... már csak azt kell kideritenem ki volt az,hogy ez a szóbanforgó nő volt e és hogy reagáltak egymás beszólásaira,és mik voltak azok?!Szóval akkor könyveljem el,hogy van köztük valami???

Én is sajnálom,hogy igy alakult :'( 2 gyönyörű kislányommal együtt :'( 25 évesen....

2010. júl. 28. 14:40
 22/35 anonim ***** válasza:
Én írtam hogy fura sztori,de lehet igaz is.és nem kell egyből nekem esni,a férjed sztorijára gondoltam.Ha megcsalna,szerinted bejelenti,hogy bejelöl egy csajt?Szerintem nem,hanem titokban csinálta volna.Csak nem számolt az önbizalomhiányoddal,meg azzal,hogy ennyire nem bízol benne.Képzeld el a fordítottját,neked van egy férfi ismerősöd,akit bejelölsz,aztán a férjed folyton azzal zaklat,hogy ki az és mit akarsz tőle.Te nem sokallnál be?
2010. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Úristen,te most direkt tönkre akarod tenni a házasságodat?Veled nem flörtölt még pasi mióta férjnél vagy?Bízhatnál kicsit jobban is a férjedben.Vagy okot adott ilyen fokú bizalmatlanságra?Én is sajnálom a lányaidat,mert most tuti nem úgy foglalkozol velük,mint eddig.
2010. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Nem támadtalak le!!!Eszemben sincs tönkre tenni a házasságom,csak sok a furcsa és egybefüggő dolog!!!Cáfolnám,hogy nem foglalkozom a gyerekeimmel emiatt,mert..sőtt...inkább ragaszkodom hozzájuk,mert érzem,ha egyedül maradnék,csak ök lennének velem!Nem érzem az önbizalomhiányt,csak...mondom...sok fura dolog van,amire nem találok választ... :(
2010. júl. 28. 20:41
 25/35 anonim ***** válasza:
Szia! Először is tudom, hogy nehéz, de próbálj megnyugodni. Ne írogass a férjed munkatársainak, mert a férjed közelebbi viszonyban van velük, mint te és talán önjelölt cinkostársakként elhallgatnának egy-két infót vagy esetleg beszámolnának szépen a férjednek arról, hogy te titokban nyomozgatsz utána. Akkor jöhet a magyarázkodás megint, szemedre hányja, hogy nem bízol benne stb. Persze ez nem jelenti azt, hogy ne nyomozz utána!!! Igenis meg kell tudnod az igazat arról, hogy megcsal-e vagy egyáltalán mi van közöttük azzal a nőcskével... Ha van időd és energiád nyomtalanul kövesd, de nehogy észrevegyen. Ha úgy érzi, hogy nyugodtan csinálhatja a dolgát és tényleg van valami, akkor előbb-utóbb el fogja követni azt a hibát, hogy nem lesz elég "elővigyázatos" és tetten érheted... Mondd neki azt, hogy elmész a barátnőddel kirándulni vhova messzire, addig bízd rá a gyerekeket valakire és aznap kövesd őt! Ha úgy tudja, hogy te messze jársz, alkalma adódik találkozni a nővel, hiszen nem bukhat le! Ha pedig nem találsz semmit, akkor lehet, hogy mégiscsak ártatlan és talán csak az a nő akar rámászni, de mindig legyen nyitva a szemed. Annyi a lényeg, hogy ne éreztesd vele, hogy nem bízol benne...
2010. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Mindenkiben van hiúság, kacérkodási hajlam. A legtöbb munkahelyen, különösen az olyanban, ahol a párod is dolgozik, akadnak nők, akik túlmennek a jó ízlés határán és olyan módon flörtölnek, ami már elég durva. Az én párom egy szervizben dolgozik, gyakran meséli, hány nő ajánlkozik fel neki, vagy a kollégáiknak nyíltan. Van, aki elég alpári módon adja a fiúk tudtára, hogy elmenne velük egy kanyarra. Intelligencia kérdése, erre ki hogy reagál. Ma már a nők teljesen kiestek a szerepükből és egyik másik olyan, mint a pióca, ócska lotyó.


Hiba volt írni a kollégának, mert ezzel lejáratod magadat és a férjedet is. Ha a férjed megtudja, nem csodálnám, ha kiakadna ettől.


Az valóban nem jó, hogy a párod is kapcsolatot keresett ezzel a nővel, de én a helyedben először higgadtan beszélnék vele és elmondanám neki, ez rád nézve sértő, megalázó. Az viszont jó jel, hogy beszélt róla, mert ha lenne köztük valami, akkor tuti nem mesélte volna el az iwiwes sztorit és tuti nem hagyná, hogy hozzáférj a leveleihez és válaszolgass is helyette.


Mit szólt a férjed hozzá, hogy Te válaszoltál helyette egy levélre ennek a nőnek?


A helyedben egy kicsit finomabban puhatolódznék, óvatosabban reagálnék dolgokra, mert a legtöbb pasi pont attól vadul meg, ahogyan a nők reagálnak egyes dolgokra.

Én pl pont azért hallgatom meg a páromat, minden nyomulós női sztorit különösebb megjegyzés nélkül, mert biztos vagyok benne, amíg beszél ezekről a dolgokról, a bizalmát élvezem, addig kevésbé van félnivalóm ezektől a nőcskéktől, mint ha elkezdene hallgatni.

2010. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
jó oké,hogy nem hagyná hogy megnézzem a leveleit,de ha a férjem nevében is írtam neki,arra sem válaszolt!!Gondolván,biztos a felesége volt,mert amit el akar mondani,azt elmondhatja nekem a mosóba is ha megyek legközelebb....ez a volt munkatársa nem mondta neki hogy irtam neki,sőtt ugy csiripelt ahogy én akartam!Máskülömben honnan tudtam volna ezeket a dolgokat meg??A férjem egy szóval nem mondta soha hogy kacérkodnának vele a munkahelyén!!Sőtt erre még büszke is lettem volna,hogy az ÉN FÉRJEMMEL,aki az enyém,ilyen nőcskék kelletik magukat,de igy hogy másodkézből tudtam meg....hát furcsa...
2010. júl. 30. 16:21
 28/35 anonim ***** válasza:

Már egy kicsit túlkombinálod ezt az egészet ezzel a mosdós dologgal:). Próbálj finomabb módszerekkel, női praktikákkal közelebb kerülni a férjedhez és szedd ki belőle, tetszik-e neki egyáltalán az a nő, vagy csak az tetszik neki, hogy a nő nyomul rá és ez legyezgeti a hiúságát.


Vedd tréfásabbra a dolgot, hátha azzal megoldod a nyelvét.

2010. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Szia! A fenti rosszabb indulatú megjegyzésekre szerintem ne is figyelj, de látom nem is tetted.

Az nem normális dolog, hogy ez a nő a képeit mutogatja a TE férjednek, főleg, hogy testépítő, gondolom nincs sok ruha a képeken rajta. Az, hogy a férjed előtted hangosan mondta, hogy bejelöli ezt a lotyót, az azt jelenti, hogy kezdetben csak bírta, hogy egy ilyen csajjal barátkozhat, semmi több. De azt, hogy utána mi történt, ebből még nem tudhatjuk. Mert ez a "baráti viszony" változhatott. A nő nyilván nyomul rá. De, hogy már megtörtént -e a szexuális megcsalás köztük, az nem tudható. Szerintem is igazuk van, akik azt írják finom módszerekkel tudd meg. szerintem se szembe kérdezd, mert a pasik ki tudnak akadni az ilyenen, hogy mit hisztizel ezen a témán, stb. Ha van pénzed fogadj magándetektívet, ha nincs, akkor ahogy az egyik válaszoló írta, pl. kirándulás kamu, majd megfigyelés.


Aki meg arra volt kiakadva, hogy miért figyeli meg a férjét, miért nem bízik benne, annak üzenem, hogy a bizalom az olyan, amit ki kell érdemelni. Egészen addig meg is adta ezt a férjének, míg nem merült fel kétség. (nem heti szinten figyelteti) de ha felmerül, hogy megcsalás van, akkor igenis joga van arra, hogy a bizalmat megvonja, és nyomozzon. Nehogy már őt csalják meg, és még ő legyen a bunkó, hát álljon már meg a menet.


Ha esetleg kiderül, hogy valóban van köztük valami, akkor se veszítsd el a fejed. Tudod van két lányotok, hátha az a "boszorka igézte meg" és még egy nagy taslitól észhez tér, és megbánja. A családot nem feltétlenül kell egyből szétverni szerintem az ilyen ribik miatt, persze ezek nem könnyú helyzetek, sok függ a pasin...


De még itt nem tartotok.

2010. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
De kérlek segitsetek hogy kezdjek neki?Mit kérdezzek??Mert semmire nem válaszol...Mit tegyek?Csak a mosóba tudnám kilesni,mert amugy itthon van velünk...de hogy deritsem ki hogy mikor megy a nő a mosóba ujra-??????
2010. júl. 30. 18:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!