Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy járhatnék utána?

Szerintetek hogy járhatnék utána?

Figyelt kérdés
Édesapám halála után,megkeresett egy nyomozó,hogy édesapámnak (tudtomon kívül) részesedése van egy telekből...A nyomozó azért keresett mert a telket ami más megyében van,meg akarták vásárolni,de nem tudták,merthogy nem találták a tulajdonosokat!Édesapámnak volt aranykoronája,amiről tudtam is,de nem tudtam mit vásárolt rajta.A nyomozó mondta hogy felkeres majd még ez ügyben,de azóta sem jelentkezett,annyit mondott hogy ha valóban örököltem akkor annak az évek múlásával több lesz az értéke.Hol tudnék utána járni,hogy édesapám neve hogyan került elő ebben az ügyben,és hogy hogyan jutott el hozzám a nyomozó,merthogy valahogyan el jutott hozzám....Olyan válaszoljon aki jártas ezekben az ügyekben!Köszönöm!
2011. szept. 4. 18:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!