Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy járhatnék utána?

Hogy járhatnék utána?

Figyelt kérdés
Hogy tehetném próbára a férjem,megcsal e?Hogy buktathatnám le?Van egy nő,akinek nem tetszik a jelenléte a férjem közelébe,de el kell tűrnöm,mert a munkájához fűződik...de nekem nagyon gyanús....
2010. júl. 27. 10:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg,honnan veszed h csalhat esetleg?van valami konkrét?mesélj:-)
2010. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megint a régi szöveg, otthon gond van, asszonyka sz.r alak, azért megy félre a pacák. Hát tudjátok NEM MINDIG. A legtöbb férfi az élvezetért megy félre, mégha otthon minden oké!
2010. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Hát ime a sztori:hazajött egyik nap,hogy bejelöl valakit iwiwen,és az illető csaj..mikor megláttam a csajt,fennakadt a szemem..kiderült,hogy február óta ismeri,mert oda jár kocsit mosatni a csaj a férjemékhez..gyúr a csaj..és egyik nap bejelentkezek az iwiwére és látom a nő irt neki hogy látta e a képeket a férjem róla?Erre én megírtam neki a magamét,persze finoman!!Erre ő,hogy közvélemény kutatást csinál az ismerősei között,hogy mit szólnak a kigyúrt testéhez...csak pont a férjemet hagyta ki "véletlenül",így neki külön küldte el a levelet...ja több mint 500 ismerős közül pont őt hagyta ki és neki külön elküldte...tehát..1 érdekli a férjem véleménye róla..2miért tudja a férjem a csaj kocsijának a rendszámát?és a színét?...kam azért mert jó jattot hagy...ezt mondta a férjem...nem érzem ugy,hogy nem adnék meg mindent a férjemnek,és nem érezné magát jól velem!Igen,időben hazajár,viszont irtam egy emailt az egyik volt munkatársának erről a sztoriról,és nem válaszolt semmit..tehát az is lehet hogy nem akar inkább nyilatkozni,,tehát valami van nem??NOS?
2010. júl. 27. 17:07
 14/35 anonim ***** válasza:
62%
Van egy film, a címe Frida,Frida Cahlo spanyol festőnőről,akit naponta csal a férje,és azzal védekezik:Nekem egy d ugásban kevesebb érzelem van,mint egy kézfogásban."Szóval így működnek a férfiak.
2010. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Hát fura sztori,de lehet igaz is.
2010. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
ja és a lényeg,miért kell valakit bejelölni azért mert oda jár mosatni?Mást akkor miért nem jelöl be a férjem?Miért pont ezt a nőt?
2010. júl. 27. 17:24
 17/35 A kérdező kommentje:
hogy érted,hogy fura,de lehet igaz is?Sajnos igaz a sztorim...tudod 25 éves 2 gyerekes anya vagyok!!A férjem 26 éves!!!
2010. júl. 27. 17:25
 18/35 anonim ***** válasza:
Hát, bakker, nem akarlak elkeseríteni, de ez több, mint gyanús.... A rendszámot miért jegyezte meg? Mert oda jár mosatni, te mondtad. Miért jelölte be? Mert ismerik egymást, ez is oké. De ezek a képek, meg ez a hülye magyarázat.... Szerintem simán ülj le férjuraddal beszélgetni, és okosabb leszel. De amúgy meg miért nézegeted a férjed levelezését?
2010. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Több mint gyanús?Pont ezért nézegetem a leveleit...ha nem nézegetném akkor hülyének lennék nézve anélkül hogy tudnék róla!!!!Beszélek én vele,de akkor rámförmed hogy szálljak már le erről a témáról,mert elege van,és még ő van besértődve...persze hogy tagad mindent!
2010. júl. 28. 13:36
 20/35 anonim ***** válasza:

Akkor viszont csukd be a szád, és tartsd nyitva a szemed. Ne hozd többet szóba a témát, ha úgyis csak hímez hámoz, viszont a szemed rajta legyen. Aztán ha úgy érzi, hogy elült a vihar, előbb utóbb úgyis hibázni fog.

Ja, és sajnálom, hogy így alakult :(

2010. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!