Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy oldanátok meg?

Ti hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon magam alatt vagyok. Felvázolom. Van egy nálam idősebb férjem és egy kisfiúnk. 6 éve ismerem a férjem, 5 és fél éve vagyok vele kb. A férjem előtt volt egy hatalmas nagy szerelmem. Legyen B. Mikor megismertem a férjem imádtam, szerettem. Ma már másképp. Nem mondom nem szeretem, de már nem ugyanaz mint az elején. Kisebb dolgokban is füllent, titkolózik. Másfél éve már az együttlét is csak néha néha van meg köztünk. Nem rajtam múlik. Ha közeledem általában visszautasit. A beszéljek vele nem opció. Már többször beszéltem vele mit érzek. Néha csak morogni tud velem. Válni nem szeretnék. Megcsalni szintúgy képtelen lennék. Csókolózni sem szoktunk már. Úgy érzem magam mint valami cseléd, egy elveszett lélek a világban. Amióta itt tartunk Bvel ismét elkezdtem álmodni. Miért? És mit tegyek hogy végleg kiüzzem a fejemből őt? Úgy érzem már csak a kisfiam tartja bennem az erőt és csak miatta vagyok képes mosolyogni napközben, akkor is ha fáj. Éjjel sírok, nappal egy álarc mögé bújok. De érzem hogy ez kezs felőrölni és belülről mar. Válás mint írtam nem opció. És nem csak a házasság miatti dolog mar, hanem B és a vele való szerelmes álmaim. Segítsetek pls. Mert megőrűlök lassan. Köszönöm

25/N


2020. ápr. 11. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj,de 25 évesen élj, élj, élj

Hagyd el ezt a barmot,hidd el, szabad lesz a lelked és boldog


Meg kell lépjed magad és a kisfiad miatt is,ne legyél ennyire tutyi

Ez a barom nem érdemel meg téged


Ja és ha nincs köztetek intimitás ilyen fiatalon,a férjed máshol kacsingat, más valakivel van az tuti

2020. ápr. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kandelakuku ***** válasza:
66%

Az 1-es jól mondja, a kedves férjecskéd félrek...rogat, miközben te magadat emészted fel szép lassan.

Menekülj, még előtted az ÉLET! Ébresztőőő!

Csak az idődet pazarlod...

2020. ápr. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos sok férfi félresöpri a feleségét ha az már szült, nőnek sem nézi. Csak azt tudom mondani, beszélj vele! lehet hogy neki is gondot okoz ez a helyzet. Ha nem ismeri be hogy baj van, nem hajlandó változtatni, akkor viszont fontold meg a válást. Nagyon fiatal vagy, ne temesd el magad élve. És ami azt illeti: egy gyereknek gyötrelem egy szenvedő, elnyomott anya mellett élni. Az ő érdekében is próbáljátok meg rendezni a helyzetet így vagy úgy.
2020. ápr. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha beszélni nem tudsz vele, a válás nem opció akkor mit vársz mit mondjunk?

Az álommal ne foglalkozz az csak álom.

Válj el. Ebbe nem szabad beletörődni még 45 évesen sem, nemhogy 25 évesen.

Ha az anyagiak miatt nem válsz, akkor keress munkát, gyűjts pénzt és eljön a pont mikor léphetsz.

Ha a gyerek miatt nem akarsz, az butaság. Jobb neki egy boldog anya egyedül, mint egy boldogtalan anya házasságban.

Ha fenyegetve érzed magad, zsarol vagy bánt a férjed, kérj megfelelő helyről segítséget.

Mindenre van megoldás.

2020. ápr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magamra ismerek a kérdésedből.

A különbség annyi,hogy én nem léptem ki időben,és totál lehúz ez az egész.

Több éve keresem a megoldást,amit sehogy sem tal!lok a problémáinkra.

És igen,a gyerek nákam is a mentsvár és a kapocs

2020. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!